Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Nasilające się objawy menopauzy - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Nasilające się objawy menopauzy

Moja mama jest już po pięćdziesiątce. Od pewnego czasu gdy tylko weszła do mojego mieszkania bądź do mojego brata od razu krzyczała, żeby otwierać okna, że w mieszkaniach jest bardzo duszno i chyba w ogóle ich nie wietrzymy. Nie miałam pojęcia o co jej chodzi, aż w końcu zrozumiałam, że mama ma nasilające się objawy menopauzy. Sama nie chciała dopuszczać do siebie tej myśli, że wiek ten już nadszedł dlatego nie chciała nas słuchać, gdy proponowaliśmy jej wizyty u lekarza. 

Naturalne metody radzenia sobie z objawami menopauzy 

menopauza - naturalne sposoby radzenia sobie z objawamiNamawialiśmy ją bardzo długo do tego, aby pokazała się lekarzowi i opowiedziała o swoim ciągłym rozdrażnieniu. Ona jednak upierała się przy swoim i nie chciała w ogóle słuchać o tym, że ma menopauzę i mia o tym opowiedzieć lekarzowi. Po kilku tygodniach negocjacji jednak przyznała się do tego, że to już chyba ten wiek, ale mimo tego nie pójdzie do lekarza i postara się o to, aby jej organizm w sposób naturalny przetrwał menopauzę. Razem z bratem byliśmy przerażeni, bowiem mama która zawsze była spokojna czasami dostawała wybuchów wściekłości nie wiadomo z jakiego powodu. Sytuacja robiła się coraz gorsza, dlatego też postanowiłam zaprosić mamę do mnie na obiad i przy okazji pomóc jej w tym trudnym dla niej czasie. Włączyłam komputer i mimochodem zachęciłam mamę do przejrzenia różnych stron w temacie menopauzy. Mamę szczególnie zainteresował artykuł menopauza – naturalne sposoby radzenia sobie z objawami. Wczytała się dosyć dokładnie w jego treść i postanowiła zamówić z polecanej strony internetowej mieszankę ziół w tabletkach oraz herbatkę łagodzącą objawy menopauzy. Widać było, że jest lekko zawstydzona sytuacją, ale chyba sama widziała, że jej bezpodstawne wybuchy złości nie przynoszą nam niczego dobrego. Kiedy przyszedł listonosz z paczką mama od razu postanowiła zażyć leki i zobaczyć jak się będzie czuła. Okazało się, że wybuchy złości ustały a mama nie czuła się już tak źle, nie pociła się tyle. To było dla mnie największe szczęście. 

Warto także pamiętać o odpowiedniej diecie oraz dozie ruchu. Mama gratis do swoich zakupów otrzymała broszurę informacyjną na temat tego jak może jeszcze wspomóc swój organizm w walce z menopauzą. Widać było, że bardzo sobie wzięła to wszystko do serca, a dodatkowo zdobytą wiedzą zaczęła dzielić się ze swoimi koleżankami na osiedlu. Cieszyłam się bardzo, że samopoczucie mamy ogólnie się poprawiło, a jej głód nieco się zahamował. Teraz już widzi, że kompletnie bez sensu się opierała przed braniem ziółek.