Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Nietoksyczne farby do mebli dla dzieci - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Nietoksyczne farby do mebli dla dzieci

Dzieci, szczególnie te najmłodsze, mają mnóstwo energii i są bardzo ciekawe świata. Ta ciekawość często wpływa na to, że mamy w domy poniszczone meble. Szczególnie są na to narażone meble w pokoju dziecka. Na pewno każdy z nas spotkał się z podrapanymi od gryzienia szczebelkami łóżeczka, porysowanymi szafkami i tak dalej. Na szczęście takich podniszczonych mebelków nie musimy spisywać na straty. Da się je uratować, pod warunkiem, że zaopatrzymy się w odpowiednie do tego narzędzia.

Odnawiamy dziecięce meble

kryjąca farba do mebli dziecięcychPojawienie się na świecie dziecka jest dla każdego wielkim wydarzeniem i szczęściem. Wiadomo, jednak, że każdy medal ma dwie strony a kij dwa końce. Dlatego wychowanie naszej pociechy może okazać się nie lada wyzwaniem, i to na różnych płaszczyznach. Przykładowo, na pewno każdy rodzic spotkał się z poniszczonymi meblami, szczególnie tymi, które znajdują się w pokoju naszej pociechy. Na szczęście każdy taki mebel, bez względu na to, czy jest to łóżeczko czy szafa, można odnowić. Wielu rodziców decyduje się na przemalowanie mebli w pokoju dziecka. Często wynika to z tego, że są one podniszczone, ale nie zawsze. Czasami chodzi tylko i wyłącznie o względy estetyczne. Możemy, bowiem, przemalować meble na nowy kolor, dzięki czemu aranżacja pokoju wnętrza dziecka znacznie się zmieni. Do malowania potrzebna nam będzie specjalna, kryjąca farba do mebli dziecięcych, która wyróżnia się wyjątkowym składem. Nie posiada ona żadnych substancji toksycznych, przez co w żaden sposób nie jest w stanie zaszkodzić nawet najmłodszym dzieciom. Takie farby mają zazwyczaj piękne, pastelowe kolory i bardzo dobrze pokrywają nawet najbardziej nierówną powierzchnię. Meble dziecięce mają naturalny skład, są niskozapachowe, przez co nie drażnią w żaden sposób. Ważne jest też to, że mają bardzo dobrą przyczepność, przez co malując nimi, nie musimy zrywać starych warstw farby. Kupując farbę do mebli dziecięcych, powinniśmy więc w pierwszej kolejności zapoznać się z jej składem, a także zwrócić uwagę na to, czy posiada ona odpowiednie atesty. 

Dziecięce meble dosyć szybko ulegają zniszczeniu przez to, że są eksploatowane mocno przez nasze pociechy. Na szczęście zniszczone meble wcale nie muszą oznaczać konieczności wydawania pieniędzy na nowe wyposażeniem pokoju dziecka. Każdy mebel, bowiem, jesteśmy w stanie przemalować za pomocą specjalnych farb. Stworzone są one na bazie naturalnych składników, które są nieszkodliwe dla naszych pociech. Takie farby mają bardzo dobre pokrycie. Nadają meblom piękny kolor.