Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Nowoczesna kasa fiskalna - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Nowoczesna kasa fiskalna

Kasa fiskalna była podstawowym wyposażeniem sklepu i bez nawet jednej sztuki, jakakolwiek sprzedaż nie była możliwa, gdyż stan towaru i wszystkie transakcje były rejestrowane w systemie operacyjnym właśnie przez kasy. Jednak nie wszystkie kasy były zgodne z naszym systemem, często nie współpracując czy w ogóle nie działając, po podłączeniu do komputerów. Taka sytuacja miała miejsce po remoncie i reficie sklepu, podczas którego otrzymaliśmy również nowocześniejsze kasy i terminale.

Uniwersalne kasy fiskalne do każdego sklepu

kasy fiskalne w GdyniKasy które otrzymaliśmy były bardzo nowoczesne i niedawno wypuszczone do sprzedaży, jednak podczas ich testowania, najwyraźniej nie zostały one sprawdzone pod kątem zgodności ze starymi systemami sklepowymi, przez co były u nas zupełnie nie do użytku, gdyż nie były w ogóle widziane przez komputery, nawet po kilkakrotnej zmianie programów sterujących. Konieczna była więc natychmiastowa wymiana kas fiskalnych, choć nie była ona możliwa, bo firma zakładająca nasze kasy miała już wyznaczone terminy, i musieliśmy czekać około trzech tygodni, by nasz sprzęt został zamieniony na właściwy. Taka sytuacja była nie do przyjęcia, gdyż każdy dzień bez klientów powodował ogromne straty dla sklepu, więc postanowiliśmy rozwiązać tą sytuację na własną rękę. Niedaleko nas znajdował się duży sklep elektroniczny, z bardzo dużą ofertą wyposażenia sklepowego, w skład której wchodziły również kasy fiskalne w Gdyni. Mogliśmy więc bardzo szybko rozwiązać problem niezgodnych urządzeń, ale również bez większego trudu je przetestować i ocenić, na ile będą pasować do posiadanego przez nas systemu operacyjnego. Pracownicy sklepu okazali się bardzo pomocni, proponując nam wiele różnych modeli, spośród których znaczna część była równie nowoczesna lub nawet lepsza od tych, które obecnie posiadaliśmy, z tą różnicą iż wszystkie przystosowane były do pracy na starym systemie operacyjnym, a na dodatek były całkowicie zgodne z wszystkimi urządzeniami kasowymi i terminalami płatniczymi, jakie mieliśmy w inwentarzu.

Zaoferowali nam również możliwość przetestowania zgodności wybranego modelu na miejscu, i sprawdzenia jego funkcjonowania w praktyce. Co więcej, w razie jakichkolwiek problemów, mogliśmy również bezpłatnie zamienić kasy na inne, oraz serwisować je przez następne dwa lata. Instalacja kas przebiegła błyskawicznie, głównie ze względu niewielkiej odległości ze sklepu, do którego zawsze mogliśmy się udać nawet w czasie pracy, gdyby zaszła taka potrzeba w razie awarii.