Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Nowoczesne myjki ciśnieniowe - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Nowoczesne myjki ciśnieniowe

Myjki ciśnieniowe to popularne urządzenia czyszczące. Wiele osób odkryło ich zalety i liczne zastosowania, które wykraczają poza to, co możemy zrobić ze zwykłym wężem z wodą. Oszczędzają czas podczas sprzątania domu, samochodu lub powierzchni biurowej. Myjka ciśnieniowa to jeden z tych sprzętów, która jest niezbędna w funkcjonowaniu gospodarstwa domowego. Zwiększają ciśnienie wody, doprowadzanej z węża ogrodowego. Dzięki temu, to urządzenie jest o wiele skuteczniejsze w walce z brudem niż klasyczne rozwiązania. Do tego nie ma potrzeby używania chemicznych środków czyszczących.  

Do czego służą myjki ciśnieniowe?

myjki ciśnieniowe cenyMyjka ciśnieniowa myje za pomocą wody pod ciśnieniem. Ciśnienie w urządzeniu wynosi od 50 do 130 barów. Dla porównania typowe ciśnienie w instalacji domowej wynosi zaledwie 3 bary. Myjke podłącza się do węża ogrodowego. Maszyna ma w środku pompę, która jest odpowiedzialna za zwiększenie ciśnienia wody. Od rodzaju pompy zależy ciśnienie, pod którym znajdzie się woda. Woda pod ciśnieniem trafia do pistoletu natryskowego dzięki specjalnemu przewodowi wysokociśnieniowemu. Pistolet możemy używać zależnie od potrzeb konsumenta – dostępne są lance natryskowe, szczotki obrotowe, gąbki, itp. Istnieją wielofunkcyjne końcówki lancy, które mają w swoich funkcjach regulowanie strumienia wody. Strumień wody może być skupiony lub rozproszony. Większość myjek dostępnych na rynku ma wbudowany filtr, który pozwala na pobieranie wody bezpośrednio ze stawu, basenu czy beczki. Dzięki czemu możemy używać wody deszczowej i tym samym chronić środowisko. Używana woda nie powinna być zbyt zanieczyszczona, ponieważ to doprowadzi do szybkiego uszkodzenia filtra w pompie. Myjki ciśnieniowe ceny wahają się od 180 zł do nawet 2000 zł. Myjki ciśnieniowe to wygodne w użytkowaniu urządzenia. Szybko usuwają brud i zanieczyszczenia przy minimalnym wysiłku. Myjka ciśnieniowa jest ekologicznym i ekonomicznym rozwiązaniem niż mycie przy pomocy węża z wodą, środków czyszczących i gąbki. 

Łatwość obsługi spowodowała, że myjkę ciśnieniową może obsługiwać każdy. Nie ma potrzeby schylania się, szorowania czy wchodzenia na drabinę. Dokładnie czyści wiele rodzajów powierzchni – za pomocą wody pod ciśnieniem w łatwy sposób oczyścimy wiele rodzajów powierzchni, nawet pozbędziemy się tłustych plam, odgadniemy piach czy kamienie. Myjka ciśnieniowa zużywa mniej wody niż wąż ogrodowy, do wody dodajemy o wiele mniej środków chemicznych. Długotrwałe stosowanie myjki z niewielką ilością detergentów jest bardziej opłacalne niż tradycyjny sposób bycia.