Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Nowoczesne rozwiązanie dla stolików koktajlowych - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Nowoczesne rozwiązanie dla stolików koktajlowych

Coraz popularniejsze stają się bankiety i przyjęcia urządzane w przydomowych ogrodach. Jest to dobry sposób na zrobienie imprezy w domowym zaciszu jeżeli nie dysponujemy dużym metrażem w środku domu. Wiele firm oferuje katering połączony z możliwością wynajmu dużego namiotu mieszczącego nawet kilkuset gości wraz z orkiestrą i stolikami. By nadać szyku i elegancji naszej imprezie możemy poprosić o wystrój w klasycznych kolorach. Jako, że czarny jest zbyt przytłaczającym kolorem warto wybrać biały – symbol czystości i niewinności.

Pokrowiec na twój stolik

pokrowce na stoliki koktajloweNieodłącznym elementem każdego bankietu jest jedzenie. Nawet jeżeli urządzamy standing party, czyli przyjecie, na którym goście jedzą, rozmawiają i bawią się na stojąco, przyda nam się zestaw stołów i stolików. Na nich będą stały przekąski i drinki, więc trzeba postarać się, by również były szykowne, funkcjonalne i pasowały do całego charakteru imprezy. Dla dobrego rozmieszczenia posiłków stosuje się stoliki koktajlowe. Są to małe, kompaktowe i rozkładane stoliki. Co w przypadku, gdy nasz zakupiony stolik nie jest czarny a my chcemy żeby był na jeden wieczór biały? Wtedy z pomocą przychodzą pokrowce na stoliki koktajlowe. Producenci oferują je w różnych kolorach, więc z pewnością znajdzie się ten pożądany. Pokrowce są elastyczne i dopasowane do niewielkich rozmiarów mebli. Dodatkowo, po założeniu pokrowców na stoliki koktajlowe nie musimy bać się o ewentualne zadrapania i zarysowania mebli, bo są one chronione przez materiał. Nie dość, że stoliki są stabilne to do tego wyglądają gustownie. Mogą też być stałym elementem wyposażenia pokoju na co dzień. Nawet jeżeli stolik jest wykonany z tworzywa sztucznego pod pokrowcem tego nie widać a dzięki przyozdobieniu zyskujemy nowy, przydatny mebel. Pokrowce wykonane są z rozciągliwego spadexu, więc nie trzeba się obawiać o problem z naciągnięciem go. By materiał trzymał się stabilnie na nóżkach stolika producent produkuje je w małe kieszonki zasłaniające stół od dołu.

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom możemy śmiało urządzać przyjęcia i wesela w miejscach swojego zamieszkania. Dodatkowo, w ten sposób idziemy z duchem czas i pokazujemy, że znane nam są nowinki zza Zachodu. Tak, jak wiele obyczajów i przedmiotów na stałe zakorzeniło się w polskich domach, tak i nowatorskie rozwiązanie problemu braku odpowiedniej sali do zabawy będzie z czasem coraz powszechniejsze i częściej stosowane. Warto pamiętać też, że gdy nie mamy mebli w odpowiednim kolorze do wizji naszego przyjęcia możemy sięgnąć po pokrowce na meble.