Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Nowoczesne technologie wykończenia wnętrz - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Nowoczesne technologie wykończenia wnętrz

Coraz bardziej narastająca moda na unowocześnianie wnętrz szklanymi panelami tak zwanych fartuszków kuchennych, które zdobią ścianę pomiędzy blatem kuchennym a szafkami, powoduje wzrost produkcji oraz różnorodności dostępnych wzorów szklanych paneli w salonach z płytkami ceramicznymi. Jednak tego rodzaju materiały wykończeniowe nadają się zarówno na ścianę, jak również na podłogę. W związku z tym, coraz częściej także szklane panele zostają wykorzystane w galeriach handlowych, z wzorem wykonanym na specjalne zamówienie, jako urozmaicenie podłogi.

Wykorzystanie szklanych płyt w praktyce

panele szklane w GdańskuW coraz większym stopniu stają się modne nowoczesne rozwiązania, o których jeszcze nie każdy wie, natomiast są bardzo funkcjonalne ze względu na wysoką jakość produkcji materiałów wykończeniowych. Panele szklane w Gdańsku to płyty, przypominające gresowe płytki ceramiczne, które pod pierwszą warstwą szkła posiadają specjalnie nadrukowany wzór z dowolnym obrazem. Dostępne w bardzo różnych rozmiarach szklane panele, a także o różnej grubości, z możliwością dobrania konfiguracji płyt ze szkła, pozwalają na odpowiednie dopasowanie oraz dobranie na wymaganą powierzchnię. Ze względu na klasę ścieralności, panele szklane wykorzystywane na podłodze powinny być do tego przystosowane, nie należy więc układać na podłodze paneli szklanych z przeznaczeniem wykorzystania ściennego. Szeroki wybór wzorów nie wyklucza jednocześnie możliwości stworzenia wzoru płyt pod specjalne zamówienie z wykorzystaniem własnych wzorów, dzięki temu, możemy zlecić nadruk własnych zdjęć rodzinnych oraz następnie zlecić fachowcowi ułożenie paneli na dowolnej powierzchni. Należy jednak pamiętać, aby klej przeznaczony do mocowania z powierzchnią ściany lub podłogi, był w kolorze białym, jak również aby warstwa kleju została rozprowadzona po całej powierzchni szklanego panela, ponieważ punktowe nałożenie kleju na panel spowoduje jego widoczność na części zewnętrznej płytki, co nie koniecznie będzie prezentowało się dobrze po kilku latach od założenia paneli.

Nowoczesne technologie dostępne obecnie na rynku, pozwalają na różnego rodzaju urozmaicenia naszych wnętrz domowych. To dzięki temu nasze wnętrza mieszkań stają się piękniejsze oraz coraz bardziej nowoczesne. Prawidłowa instalacja szklanych paneli pozwoli na długotrwałe cieszenie się efektem, a wykonanie paneli z najlepszej jakości materiałów podczas procesu produkcji, pozwala na pozbawienie od uszkodzeń związanych z powstałymi wypadkami w pomieszczeniach kuchennych oraz łazienkowych.