Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Obrazy ścienne jako gwarancja niezwykłej dekoracji - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Obrazy ścienne jako gwarancja niezwykłej dekoracji

Kiedy wraz z mężem postanowiliśmy zainwestować nieco pieniędzy w budowę własnego domu, nie mogliśmy się doczekać finalnego efektu. Przez wiele lat podczas studiów i początków zdobywania doświadczenia w pracy mieszkaliśmy w ciasnych mieszkaniach w blokach, dlatego marzyliśmy o tym, żeby mieć w końcu swój kąt z kawałkiem spokojnego, zielonego ogródka. Chcieliśmy, żeby był naprawdę wyjątkowy i świetnie wpasowywał się w nasz gust, a jako że nie mieliśmy zbyt dużej wiedzy z zakresu urządzania wnętrz, postanowiliśmy skorzystać z pomocy profesjonalnego architekta.

Dlaczego obrazy ścienne zawsze są piękną ozdobą?

obraz ścienny na zamówienieZależało nam na stworzeniu pomieszczeń, które będą się wyróżniać ciepłem oraz przyjazną atmosferą. Nigdy nie byliśmy zwolennikami minimalizmu ani nowoczesnych wnętrz, ale nie chcieliśmy też przesadzić z ilością różnych dekoracji. Z tego powodu uznaliśmy, że warto zatrudnić osobę, która będzie wiedziała, jak połączyć w wyważony wszystkie te cechy, na których nam najbardziej zależy. Poprosiliśmy o pomoc naszych dobrych znajomych, którzy nie tak dawno korzystali z usług projektanta wnętrz i mogli nam kogoś polecić. Początkowo obawiałam się, że trudno będzie nam się dogadać z architektem, ponieważ nie za bardzo wiedziałam, w jaki sposób mogłabym przedstawić mu swoje wizje. Na szczęście okazał się niezwykle kontaktową osobą, która świetnie rozumiała, o czym mówię i na jakim efekcie najbardziej mi zależy. Wspólnie dobraliśmy kolory ścian, a także rodzaj posadzki. Architekt polecił nam też meble, które najlepiej się sprawdzą w połączeniu z takim wystrojem. Co więcej, poradził nam także zainwestować w obraz ścienny na zamówienie. Nie lubiliśmy, kiedy coś się powtarzało, dlatego z taką dekoracją mielibyśmy pewność, że jest jedyna w swoim rodzaju. Osobiście mogliśmy wybrać projekt i zdecydować o kolorystyce, co było niezwykle ważne, ponieważ sprawiało, że bez problemu dało się dopasować obraz do wystroju całego wnętrza. Muszę przyznać, że sama nigdy nie wpadłabym na taki pomysł. Choć na początku bałam się, że wykonanie takiego zamówienia jest dosyć drogie oraz czasochłonne, okazało się, że moje obawy były bezpodstawne. Wszystko przebiegło niezwykle szybko, a efekty były zachwycające.

Kiedy skończyliśmy remont, nie mogliśmy się doczekać, aż przewieziemy nasze rzeczy i rozpoczniemy nowy, zdecydowanie lepszy etap życia. Dzięki pomocy architekta pomieszczenia świetnie się prezentowały, a my już od pierwszego spojrzenia czuliśmy, że jesteśmy w końcu u siebie w domu. Każdy kąt był urządzony tak, jak o tym marzyliśmy, a dekoracje, w tym nasz nowy obraz, sprawiały, że wnętrze nabierało niezwykłego charakteru. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że budowa domu było inwestycją wartą każdych pieniędzy.