Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Odpowiednia terapia zdołała pomóc mojemu małżeństwu - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Odpowiednia terapia zdołała pomóc mojemu małżeństwu

Każde małżeństwo miewa swoje zloty i upadki. Jedne gorsze, a inne mniej. Taka jest po prostu kolej rzeczy, jednak nie trzeba się na to godzić. W przypadku jakichś problemów, przez które dane małżeństwo cierpi można je rozwiązać, mimo że często wydaje się to niemożliwe. Oczywiście nie można zaprzeczyć że dla wielu ludzi jest to coś trudnego, z tego powodu dobrze byłoby wybrać się do specjalisty, który dzięki bogatemu doświadczeniu zdoła wam pomóc z danymi kłopotami.

Czy terapia dla małżeństw może wam pomóc?

terapia małżeńska w Poznaniu u specjalistyMoje małżeństwo po wielu latach też zaczęło przeżywać kryzys. Powoli zaczynaliśmy się od siebie coraz bardziej oddalać, najgorsze że nawet tego nie zauważaliśmy. Dopiero po jakimś czasie stanęliśmy przed poważną decyzją, próbować wszystko  naprawić czy też zdecydować się na odejście od siebie. Postanowiliśmy zaryzykować i wybrać się do specjalisty na terapię dla małżeństw. Nie ukrywam że z początku byłem nieco sceptycznie nastawiony do tego pomysłu, w końcu co obcy człowiek może mi powiedzieć o moim małżeństwie czego bym nie wiedział. Jednak muszę przyznać, że psycholog podszedł do naszych problemów naprawdę wspaniale. Nie oceniał niczego, ale wskazał przyczyny przez które to wszystko się stało. Jednocześnie wskazał drogę dzięki której mogliśmy to wszystko zmieniać. Oczywiście przeszliśmy całą terapię, było wiele spotkań, a przy tym uszło z nas sporo emocji. Z perspektywy czasu muszę przyznać że była to naprawdę trafiona decyzja, żeby spróbować naprawić nasze małżeństwo. Obecnie kochamy się nawet mocniej niż kiedyś. Oczywiście na terapii musieliśmy być całkowicie szczerzy, zarówno mi jak i mojej małżonce powiedziano o tym co takiego robimy źle, co takiego nas oddala od siebie. Najgorsze że uznawaliśmy to za coś zupełnie normalnego. Punkt widzenia trzeciej osoby jest czymś naprawdę dobrym, bo pozwala zwrócić uwagę na coś o czym wcześniej byśmy nawet nie pomyśleli. Zachęcam do tego żebyście i wy walczyli o swoje związki, a terapia małżeńska w Poznaniu u specjalisty którą przeszedłem ja oraz moja żona niech będzie dla was przykładem że jednak można wszystko naprawić. Nie mówię że będzie tak samo jak wcześniej, ale może być o wiele lepiej.

Miłość jest pięknym uczuciem które łączy ludzie, a chcielibyśmy żeby trwało to przez całe życie. Jednak tak jak wszystko także i związki wymagają ciągłej pracy, żeby nie znudzić się sobą, a przy tym podsycać uczucia między sobą. Nie można poddawać się w tym, trzeba spróbować obdarzyć szczęściem tą drugą osobę. Skoro wam na niej zależy to zróbcie wszystko żeby było jej dobrze, by codziennie witała dzień z uśmiechem na twarzy.