Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Ogrodowy letni relaks - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Ogrodowy letni relaks

Lato to czas zachęcający do odpoczynku na świeżym powietrzu. O ile jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami kawałka ogródka, możemy z powodzeniem oddać się ulubionej formie relaksu w promieniach letniego słońca. Z pewnością każdemu przyda się naładować baterie po długiej i ponurej zimie. Zabierzmy się więc do roboty. Czas zrobić porządki po zimie, wyczyścić meble, posadzić nowe sadzonki roślin i dać się rozpieszczać letniej pogodzie.

Wiszący fotel królem tarasu

fotel wiszący ogrodowyKażdy z nas ma swoją ulubioną formę wypoczynku. Jedni klasycznie, na tak zwanego leniwca, wylegują się na słońcu, obracając się od czasu do czasu. Inni przy kawie, czy ulubionym drinku, zagłębiają się w lekturze ciekawej książki. Są też tacy, którzy wolą spędzać czas aktywnie i zawsze znajdą sobie jakieś zajęcie przy plewieniu chwastów, koszeniu trawy, czy sadzeniu nowych okazów roślin. Osobiście należę do tych ludzi, którzy książkę zabierają ze sobą wszędzie. A czytanie na świeżym powietrzu, w pięknych okolicznościach przyrody, to dla mnie podwójny relaks. Jakby tego było mało, mąż postanowił mnie jeszcze bardziej rozpieścić i na ostatnie urodziny podarował mi fotel wiszący ogrodowy. Co prawda stoi dumnie na tarasie, zamiast w ogrodzie, ale nie ukrywam, że jest to moje ulubione miejsce do czytania i nie tylko. Wyposażony w masywną i wygodną poduchę jest idealnym miejscem do popołudniowej drzemki. Mąż był na tyle sprytny, że dopasował go kolorem obicia do pozostałych mebli tarasowych tak, że wszystko razem tworzy zgraną kompozycję. Mam nadzieję, że jeszcze jesienią pogoda pozwoli mi na leniwe bujanie się pod kocykiem. Muszę przyznać, że fotel wiszący ogrodowy to jeden z najlepszych prezentów. Szczerze polecam jego zakup każdemu, kto marzy o wygodnym relaksie w ogrodzie. Natomiast tym, którzy intensywnie starają się łapać każdy promień słońca i pieczołowicie pracują nad opalenizną, z pewnością przyda się wygodny leżak. Czy to plastikowy, drewniany, rattanowy, czy po prostu płócienny. Każdy amator leżakowania na pewno ma swój własny typ leżaka. Moim zdaniem najwygodniejsze są te składane, które w razie potrzeby można bez problemu zmieścić nawet w ogrodowej skrzyni.

Wśród tak ogromnego wyboru ogrodowych kompletów wypoczynkowych i przeróżnych akcesoriów mających umilić czas spędzony w naszych ogrodach, czy na tarasach, każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. W zależności od tego w jaki sposób lubimy spędzać czas na powietrzu, zaopatrzmy się w potrzebne akcesoria i korzystajmy z pięknej, letniej pogody, tak często, jak to możliwe. To najlepszy czas, aby naładować swoje akumulatory przed jesienną szarugą.