Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Oryginalne neony z Warszawy - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Oryginalne neony z Warszawy

Od bardzo dawna marzyłam o tym, aby swą zawodową karierę związać ze środowiskiem imprezowym, najlepiej z jakimś klubem muzycznym. W szkole średniej byłam stała bywalczynią wszystkich dobrych klubowych imprez, miałam wśród ich bywalców całe grono znajomych, Z czasem moje grono przyjaciół z imprez się powiększało, poznawałam coraz więcej znaczących w tym światku ludzi. Kiedy poszłam na studia w zakresie marketingu, zaczęłam pomagać w organizacji imprez w klubach. Szybo dostałam dostrzeżona i zaproponowano mi pracę menedżerki klubu.

Podświetlane litery reklamowe

duże litery podświetlane w warszawiePotem już wszystko potoczyło się szybko. Zdobywałam doświadczenie, pracowałam w coraz bardziej prestiżowych klubach, w końcu doszłam do ściany, do miejsca, gdzie już nic więcej nie miałam do osiągnięcia. I wtedy wpadłam na pomysł, że przecież mogłabym spróbować otworzyć własny klub. Zaprosiłam do współpracy moją wieloletnią przyjaciółkę i razem zabrałyśmy się do pracy. Już wkrótce miałyśmy odpowiedni lokal, potem wszystko szybko się potoczyło. Za kilka dni miało być otwarcie, jednak brakowało nam jeszcze neonu nad wejściem, który zwracałby uwagę potencjalnych, żądnych dobrej imprezy klientów. Wiedziałam, która z firm produkuje naprawdę fajne i duże litery podświetlane w Warszawie, skontaktowałam się więc  z nimi i złożyłam ekspresowe zamówienie na neon. Robili oni naprawdę bardzo dobre i trwałe neony, miałam już ich produkty przetestowane, dlatego ani przez chwilę się nie wahałam, kiedy robiłam u nich zamówienie. Poza tym wiedziałam, że tylko oni są w stanie wyprodukować dla nas w superszybkim tempie litery reklamowe. Przyznam szczerze, że trochę się z tym zagapiłyśmy, na szczęście była to firma, na która można liczyć, wiedziałam, że zrobią wszystko, by zdążyć na czas. I nie zawiodłam się, neon był gotowy nawet przed czasem. Pracownicy firmy pięknie go nam zamontowali i w dniu otwarcia klubu neon wyglądał naprawdę świetnie. Warto wspomnieć, że jego cena była mocno promocyjna i naprawdę bardzo niewiele za niego zapłaciłyśmy.

Za każdym razem, kiedy jesteśmy właścicielami lokalu, do którego chcemy przyciągnąć jak najwięcej klientów, doskonałym pomysłem będzie zamontowanie nad wejściem rzucającego się w oczy neonu. Jest to wyjście bardzo dobre, ale jednocześnie bardzo proste, ponieważ firm produkujących takie litery całkiem dobrej albo i bardzo dobrej jakości jest na naszym rynku naprawdę sporo. Możemy mieć taki ciekawy, trwały neon w bardzo korzystnej cenie. Na pewno dzięki niemu nasz lokal będzie wspaniale funkcjonował.