Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Personalnie grawerowane nagrody - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Personalnie grawerowane nagrody

Jestem nauczycielką matematyki, jednak moja praca nie ogranicza się jedynie do przeprowadzania lekcji. Do moich zadań należy również m.in. organizowanie konkursów oraz olimpiad z przedmiotów ścisłych, które każdego roku cieszą się  dużym zainteresowaniem ze strony uczniów. Każde tego typu wydarzenie kończy się uroczystym apelem, na którym wręczam nagrody uczniom, którzy uzyskali najlepsze wyniki. W tym roku postanowiłam samodzielnie zaprojektować statuetki, których powstanie było możliwe dzięki nowoczesnemu laserowi, który stosuje się przy obróbce materiałów.

Laser, który wygraweruje napis na większości tworzyw

laserowe grawerowanie nagródPostanowiłam więc, że zmienię tegoroczne statuetki dla laureatów konkursu, które dotychczas ograniczały się do symbolicznych, bezkształtnych pucharów. Po kilku konsultacjach z innymi nauczycielami oraz dyrektorem doszliśmy do wniosku, że statuetki te powinny zawierać w sobie logo naszej szkoły oraz charakterystyczny motyw graficzny, który kojarzyć się będzie silnie z samym konkursem matematycznym. Mój wybór ostatecznie padł na cyrkiel, zdawałam sobie jednak sprawę, że tego typu figurki nie znajdę w żadnym sklepie i będę musiała zlecić jej wykonanie konkretnej firmie. Zdecydowałam się skorzystać z usług sklepu, który oferował zarówno precyzyjne cięcia pożądanych wzorów za pomocą lasera, ale również laserowe grawerowanie nagród. Podczas rozmowy telefonicznej właściciel sklepu zapewnił mnie o tym, że nagrody te możemy bez problemu wykonać z lekkiego, atrakcyjnego cenowo materiału plexi. Dodatkowo miałam mieć również możliwość wygrawerowania na figurce dowolnego napisu (zdecydowałam się więc wygrawerować zarówno nazwę szkoły, jak i nazwę samego konkursu). Na zamówione przez siebie figurki czekałam zaledwie kilka dni, doszły więc ona na długo przed planowanym przez nas apelem podsumowującym konkurs. Statuetki okazały się bardzo efektowne. Moją uwagę zwróciło zwłaszcza wysokiej jakości wykończenie (ostre rogi statuetki zostały estetycznie spiłowane), jak i fantazyjny, zaprojektowany przeze mnie kształt cyrkla. Figurki te spodobały się ponadto również innym nauczycielom, a nawet i samemu dyrektorowi, który pochwalił moją pomysłowość oraz kreatywność. Nagrody spodobały się jednak przede wszystkim wyróżnionym na apelu uczniom, którzy dumnie pozowali z nimi do zdjęć. Wysokiej jakości materiał, z którego były one wykonane bardzo ładnie odbijał światło, dodatkowo był także niezwykle lekki w dotyku i dobrze leżał w dłoniach. 

Zaprojektowane przeze mnie statuetki, do których wykonania użyto nowoczesnego lasera światłowodowego okazały się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Byłam zadowolona zarówno z samego ich wyglądu, tego jak dobrze prezentują się na zdjęciach, ale również z faktu, że były one bardzo przystępne cenowo. Z całą pewnością w przyszłości również zamawiać będziemy właśnie tego typu nagrody, które swym wyglądem będą nawiązywać zarówno do samej szkody, jak i konkretnego konkursu czy olimpiady.