Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Pessar kostkowy dla pacjentek - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Pessar kostkowy dla pacjentek

W dzisiejszych czasach stan wiedzy medycznej pozwala na udzielanie pomocy pacjentom cierpiącym na bardzo różne schorzenia i dolegliwości. Zespoły naukowców opracowują coraz to nowe metody terapii, a także lekarstwa ratujące życie i zdrowie. Dzięki temu pacjent, który zgłasza się do lekarza, może liczyć na uzyskanie kompleksowej pomocy i rozwiązanie jego problemu ze zdrowiem w jak najbardziej optymalny sposób.

Komu może pomóc pessar kostkowy?

dobry perforowany pessar kostkowyKażdy z nas wie, co zrobić, by zminimalizować ryzyko wystąpienia groźnych chorób. Zachowywanie prawidłowej diety, ruch na świeżym powietrzu, odpowiednia ilość zdrowego snu czy higiena osobista mogą uchronić nas przed schorzeniami. Jednak pewne grupy osób powinny odwiedzać lekarzy częściej, niż inne. Należą do nich na przykład starsi, przewlekle chorzy, a także kobiety w ciąży. Przyszłe mamy powinny regularnie odwiedzać swoich lekarzy ginekologów, którzy sprawdzą, czy dziecko jest zdrowe i udzielą kobietom porad odnośnie dbania o siebie. Czasami zdarza się, że ciąża jest zagrożona i może wystąpić przedwczesny poród. W takich sytuacjach przyda się dobry perforowany pessar kostkowy, który powstrzymuje przedwczesne skurcze szyjki macicy. Taki pessar zakładany najczęściej w okolicach piątego miesiąca ciąży, zaś zdejmujemy tuż przed porodem. Ten wyrób medyczny może uchronić kobietę przed zbyt wczesnym porodem, a dziecko – przed wcześniactwem, które może wiązać się z różnymi powikłaniami. Dobry pessar kupimy w niektórych aptekach, a także w sklepach z artykułami medycznymi. Pacjentka może poprosić swojego lekarza ginekologa o jego założenie – ten prosty zabieg przypomina nieco aplikację tamponu. Pessar jest przeznaczony dla kobiet w ciąży, a także tych, które skarżą się na różne dolegliwości, jak na przykład nietrzymanie moczu lub wypadanie macicy. Dzięki swojemu działaniu jest on w stanie znacznie podnieść komfort życia pacjentki, a także zapobiec niekorzystnemu obrotowi spraw. Z pewnością warto zakupić pessar perforowany, by uporać się z przykrymi dolegliwościami lub uchronić przed przedwczesnym porodem.

Dobre zdrowie jest wielką wartością, której nie można praktycznie niczym zastąpić. Każdy z nas chciałby cieszyć się dobrym samopoczuciem i brakiem schorzeń. Obecnie  jesteśmy w stanie radzić sobie z wieloma problemami ze zdrowiem. Dobry pessar kostkowy to rozwiązanie pozwalające na zwiększenie komfortu życia pacjentek skarżących się na przykład na nietrzymanie moczu. Może też pomóc podtrzymać ciążę i zapobiec zbyt wczesnemu rozwiązaniu.