Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Piękne łóżeczka dla dzieci - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Piękne łóżeczka dla dzieci

Wszystko zaczęło się od momentu,kiedy byłam w ciąży i kompletowałam wyprawkę dla naszego maluszka. bardzo dbałam o to, aby kupić jedynie potrzebne rzeczy i aby były one wykonane z jak najwyższej jakości naturalnych materiałów (gdziekolwiek było to możliwe). Chciałam dla mojego dziecka tego, co najlepsze. Kupowałam więc ubranka z bio bawełny, ręcznie robione na drutach kocyki, naczynia z bambusa. Chciałam, aby miał jak najmniej styczności ze sztucznymi, potencjalnie szkodliwymi materiałami. Starałam się nie kupować zbyt wielu rzeczy, bo wiedziałam, że dziecko bardzo szybko rośnie.

Łóżeczka dla dzieci ze Skandynawii

dziecięce łóżeczka skandynawskieNajwięcej problemu miałam jednak ze znalezieniem odpowiedniego łóżeczka. Chciałabym, żeby było na tyle duże, aby dziecko mogło w nim spać przez kilka lat. Chciałam także, aby było możliwie proste w formie, a także bardzo zależało mi na tym, aby było wykonane z naturalnych materiałów, pomalowane nietoksycznymi farbami, z drewnianą ramą i materacykiem bambusowym. Niestety nie udało mi się znaleźć nic, co by mi odpowiadało w Polsce. Dopiero podczas wizyty w Szwecji u przyjaciółki udało mi się znaleźć odpowiednie łóżeczko, które oczywiście od razu kupiłam. Łóżeczko okazało się naprawdę rewelacyjne i służyło nam doskonale przez wiele lat, starczyło dla dwójki dzieci i wciąż jest w dobrej formie przekazane z dobre ręce, aby kolejne dziecko mogło się nim cieszyć. Jednak dla mnie w zakupie tego łóżeczka ważna była jeszcze inna sprawa – to, że stało się one moim sposobem na biznes, który pozwolił mi nie wracać do mojej etatowej pracy, a dłużej cieszyć się czasem spędzonym z dziećmi. Postanowiłam mianowicie umożliwić innym rodzicom w Polsce docenienie zalet tych wspaniałych łóżeczek. Postanowiłam sprowadzać te dziecięce łóżeczka skandynawskie do Polski i je tutaj sprzedawać. Sprowadziłam kilka na próbę, wystawiłam na popularnym portalu aukcyjnym, gdzie sprzedały się jak świeże bułeczki. Postanowiłam więc zostać oficjalnym dystrybutorem tych łóżeczek w Polsce. Dzięki mnie kolejne dzieci mogą się cieszyć komfortem ich użytkowania.

Każdy rodzic pragnie dla swoich dzieci tego, co najlepsze. Właśnie takie, najlepsze, są łóżeczka dla dzieci ze Skandynawii. cechuje je wyjątkowy design, są bardzo trwałe, a poprzez wykorzystanie wyłącznie naturalnych materiałów, pochodzących ze zrównoważonych upraw, są bardzo bezpieczne dla użytkujących je dzieci. Warto jest zainwestować w komfort i zdrowie swoich dzieci i zapłacić odpowiednią cenę za te łóżeczka, są naprawdę tego warte.