Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Piękne szkło z nadrukiem graficznym - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Piękne szkło z nadrukiem graficznym

Coraz więcej nowoczesnych pomieszczeń kuchennych, a także aneksów kuchennych, zostaje wykańczanych na bardzo wysokim poziomie standardu, z zachowaniem także wszelkich aspektów funkcjonalności oraz estetyki wizualnej. Pozwala to na odczucie komfortu, a także łatwiejszego korzystania z systemów oraz urządzeń znajdujących się w kuchni. Nie bez znaczenia ma w tym przypadku także sposób wykończenia pomieszczenia kuchennego, oraz zastosowania materiałów wykończeniowych na powierzchnie ścienne oraz podłogowe.

Szkło wykończeniowe ze zdjęciem

szkło z grafikąAby uzyskać w pełni prestiżowy i elegancki wygląd pomieszczenia kuchennego, możemy zastosować materiały wykończeniowe z najwyższej półki. O ile powierzchnię podłogową możemy wykończyć płytkami ceramicznymi, wówczas na powierzchni ściennej warto zastosować materiały znacznie bardziej zwiększające poziom prestiżu. Idealne wówczas okażą się płyty oraz panele wykonane wyłącznie ze szkła, które podczas procesu produkcji zostają formatowane pod wybrany przez nas wymiar, jak również konfigurowane pod względem struktury, a także zadrukowywane wzorem, jaki wybraliśmy do naszego pomieszczenia kuchennego. Wysokojakościowe szkło z grafiką znajdzie swoje zastosowanie nad powierzchnią blatu kuchennego, które charakteryzuje się bardzo wysokim poziomem odporności przed oddziaływaniem czynników niesprzyjających, na przykład w postaci kontaktu z wilgocią, zachlapaniem wodą, czy też kontaktem z gorącym tłuszczem. Warto zapoznać się z możliwościami nabycia oraz montażu takiego rodzaju płyt szklanych w naszej kuchni, gdyż po zastosowaniu materiałów wykończeniowych ze szkła, nasze pomieszczenie kuchenne lub aneks, zyska naprawdę wiele na swoim efekcie wizualnym, a tym samym, zwiększymy poziom komfortu korzystania z naszej kuchni. Przygotowywanie potraw, gotowanie oraz smażenie w kuchni pięknie wykończonej oraz wyposażonej, to dla wielu z nas ogromna przyjemność, której nie warto sobie odmawiać we własnej kuchni.

Materiały wykończeniowe ze szkła możemy nabyć w wielu przedsiębiorstwach handlowych, specjalizujących się także w produkcji tych materiałów. Szkło wykorzystane do produkcji ściennych paneli kuchennych, charakteryzuje się bardzo wysokim poziomem jakości, ze względu na grubość szkła, oraz możliwość szerszej konfiguracji struktury. Warto więc zapoznać się z możliwościami zakupu oraz dopasowania grafiki, która przy użyciu systemu UV, zostanie nadrukowana na szklane panele. Po zamontowaniu szkła na ścianie, efekt końcowy jest naprawdę elegancki.