Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Piękne żyrandole do domu - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Piękne żyrandole do domu

Od dłuższego już czasu pasjonuję się wystrojem wnętrz. Zaczęłam oczywiście od urządzenia naszego mieszkania, które obecnie prezentuje się, muszę przyznać bardzo stylowo. Ponieważ wyszło mi to naprawdę dobrze, przyjaciele zaczęli do mnie zgłaszać się z prośbami o rady odnośnie wystroju wnętrz, z czasem zaczęłam wchodzi w to coraz głębiej, aż w końcu postanowiłam skończyć studia w zakresie architektury wnętrz i zająć się tym na poważnie. Bardzo podoba mi się to zajęcie, a fajnie było  zarabiać pieniądze na czymś, co człowiekowi sprawia przyjemność.

Elegancki żyrandol do mieszkania

żyrandole ekskluzywneJestem już w połowie studiów, a już zaczynają się sypać pierwsze zlecenie. Bardzo cieszę się, że zdecydowałam się na studia, ponieważ pozwala mi to bardziej profesjonalnie podchodzić do moich klientów. Znam już programy do projektowania, potrafię zrobić wizualizację wnętrz, a ponadto sporo się nauczyłam na temat zasad urządzania przestrzeni oraz różnych sprytnych trików, które można zastosować. Moim konikiem jest oświetlenie. Dobrze dobrane oświetlenie może bardzo wiele zrobić dla wyglądu wnętrza . Oczywiście dobór oświetlenia zależy od stylu, w jakim urządzamy wnętrze oraz od potrzeb właścicieli domu czy mieszkania, nie w każdym wnętrzu sprawdzą się żyrandole ekskluzywne, czasem lepiej jest postawić na jak najprostsze, minimalistyczne wręcz lampy. Ja jednak bardzo lubię ozdobne żyrandole, szczególne takie zrobione z pięknie mieniących się kryształów. Wnętrze z takim żyrandolem wygląda doprawdy bajkowo. U siebie w mieszkaniu mam właśnie takie żyrandole, zarówno w salonie, jak i w pokojach moich dzieci. Do salonu wybrałam czarny żyrandol z kryształów, natomiast do pokojów dzieci mniej okazałe żyrandole z kolorowych kryształków. Moje dzieci bardzo je lubią. Żyrandole w salonie natomiast doskonale pasuje do całego wystroju wnętrza, które jest utrzymane w tonie monochromatycznym. Słono zapłaciłam za oświetlenie do mieszkania, jednak myślę, że było warto. Wybrane przeze mnie oświetlenie dodaje wnętrzu wyjątkowego charakteru.

Moim zdaniem oświetlenie jest bardzo istotnym elementem wystroju wnętrza. Niby niewielki szczegół, a może naprawdę bardzo dużo zmienić i nieciekawe wnętrze przemienić w bajkową krainę. Na rynku jest ogromny wybór oświetlenia, każdy może znaleźć coś dopasowanego do swojego gustu i kieszeni. Często można znaleźć naprawdę tanie i dobre lampy, które doskonale dopełnia wystrój całego wnętrza dodając piękne światło w każdym z pomieszczeń, będąc jednocześnie piękną ozdobą.