Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Podkłady do cery mieszanej, które profesjonalnie kryją - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Podkłady do cery mieszanej, które profesjonalnie kryją

Moja najlepsza przyjaciółka zaręczyła się. Dzień ślubu a zarazem pięknego wesela zbliżał się coraz to większymi krokami. Wiadomo już dla mnie było, że będę jej druhną, dlatego też część obowiązków organizacyjnych spoczywała na mnie.

Użycie profesjonalnie kryjącego podkładu do cery mieszanej

profesjonalny kryjący podkład do cery mieszanejW zasadzie wieczór panieński miałam już zaplanowany. Niespodzianką podczas niego a w zasadzie zaraz przed imprezą panieńską, był makijaż, który miała wykonać profesjonalna makijażystka. Ten makijaż miał być jednocześnie makijażem próbnym dla przyszłej Panny Młodej a przy okazji dla mnie jako druhny i pozostałych dziewczyn obecnych na imprezie  z okazji wieczoru panieńskiego. Stylistka przyniosła ze sobą wiele profesjonalnych kosmetyków, takich jak profesjonalny kryjący podkład do cery mieszanej. Akurat idealny dla cery mojej przyjaciółki i mojej. Kosmetyczka dysponowała także szeroką paletą cieni i kolorowych kredek, które używała do wykonywania profesjonalnego makijażu. Jej obecność to była dla nas także idealna okazja do zgłębienia technik malowania twarzy. Dla wszystkich dziewczyn była to świetna zabawa i atrakcja. Natomiast przyszła Panna Młoda była zachwycona z niespodzianki. Tym bardziej, że nie miała jeszcze ustalonej kwestii co do makijażu i tego kto będzie go wykonywał. Wiedziałam, że będzie to super prezent. Zresztą znamy się z Magdaleną już tyle lat, że byłam w stanie przewidzieć, że sprawi jest to ogromną przyjemność. Wracając do tematu wykonywanego makijażu dowiedziałyśmy się wielu ciekawych rzeczy. W tym między innymi, że profesjonalny kryjący podkład do cery mieszanej można używać także do cery wrażliwej. Może nie jest to wielkie odkrycie, ale dla nas była to cenna wskazówka. Kosmetyczka pokazała nam kilka prostych sztuczek jak szybko i efektownie pomalować powieki, aby ukryć zmęczenie. To akurat istotna i bardzo ważna rzecz. Szczególnie może okazać się przydatna w dniu jutrzejszym – po imprezie z okazji wieczoru panieńskiego. Przed nami była długa i bardzo taneczna noc, dlatego byłyśmy szczęśliwe, że możemy poszaleć w profesjonalnie wykonanych makijażach. Przywdziałyśmy nasze sukienki i kreacje, które miałyśmy uszykowane na ten wieczór i ruszyłyśmy prosto do najmodniejszego klubu w mieście. 

Generalnie pomysł na wykonanie stylizacji pod okiem profesjonalnej makijażystki, okazał się strzałem w dziesiątkę. Cieszę się, że wszystkie z nas były zadowolone. Najbardziej jednak cieszyło mnie zadowolenie przyszłej Panny Młodej, która kwestię makijażu na ślub miała już, kolokwialnie mówiąc, z głowy. A makijaże trzymały nam się do białego rana.