Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Poszukiwania modnej bielizny wyszczuplającej - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Poszukiwania modnej bielizny wyszczuplającej

Miałam takie skłonności, że zawsze tłuszcz osadzał mi się w okolicy brzuch i bioder. Wyglądało to dosyć nieestetycznie, szczególnie wtedy, kiedy założyłam obcisłe ubranie. Zbliżała się data mojego ślubu. Marzyłam o tym, żeby założyć obcisłą, mocno przylegającą do ciała sukienkę w tym dniu. O ile jednak góra tego typu ubrań leżała na mnie idealnie, o tyle w okolicy brzucha wyglądało to fatalnie. Pożaliłam się na ten temat mojej przyjaciółce, która natychmiast znalazła dla mnie bardzo dobre rozwiązanie.

Zalety bielizny wyszczuplającej

modna bielizna wyszczuplającaDoradziła mi ona, abym kupiła sobie bieliznę wyszczuplającą. Na początku nie byłam przekonana do tego rozwiązania. Przyjaciółka uspokoiła mnie jednak mówiąc, że modna bielizna wyszczuplająca jest wygodna i praktyczna. Wcale nie jest tak, że w tego typu bieliźnie nie da się oddychać. Wystarczy dopasować rozmiar odpowiedni dla siebie i zwrócić uwagę na to, aby bielizna podkreślała nasze walory, jednocześnie kryjąc wady. Poprosiłam przyjaciółkę, żeby przeszła się ze mną do centrum handlowego, gdzie można było kupić tego typu ubrania. Udałyśmy się na zakupy jeszcze tego samego dnia. Pierwsze kroki skierowaliśmy do butiku z modną i polecaną bielizną. Przyjaciółka od razu zaczęła biegać po sklepie i przynosić mi bieliznę do przymierzenia. Jeden z kompletów, który mi pokazała bardzo mi się spodobał. Bielizna składała się z gorsetu, który przytrzymywał biust na odpowiedniej wysokości i majtek z wysokim stanem, które świetnie zakrywały brzuch i boczki. Wygładzały one całe ciało w tym miejscu, dlatego po założeniu wierzchniego ubrania w ogóle nie było widać, że pod spód założone są tego typu, duże i wyszczuplające majtki. Najważniejsze było dla mnie to, że jest to bielizna bezszwowa, dzięki temu była bardzo wygodna i bez problemu można ją było założyć. Teraz, jeszcze tylko znaleźliśmy mój rozmiar i udałyśmy się do kasy. Przyjaciółka powiedziała mi, że gdybym jeszcze kiedyś musiała kupić sobie taką bieliznę, powinnam wybierać bieliznę o rozmiar większą niż ubrania które noszę.

Często jest bowiem tak, że rozmiar bielizny wyszczuplającej podany na metce jest tak naprawdę rozmiarem, który można osiągnąć zakładając ją na siebie. Najważniejsze jest dla mnie to, że bielizna była dostępna w bardzo niskiej, atrakcyjnej cenie, a po założeniu pod sukienkę ślubną w ogóle się nie odznaczała na ciele. Byłam z niej bardzo zadowolona, ponieważ była wygodna, a dzięki niej mogłam założyć do ślubu taką sukienkę, jaka najbardziej mi się podobała i o jakiej marzyłam.