Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Poszukiwania wkładów do pisuarów - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Poszukiwania wkładów do pisuarów

Jestem woźną w prywatnej szkole muzycznej. Na parterze, tuż przy wejściu znajdują się toalety z których korzystają nie tylko uczniowie i nauczyciele, ale także goście podczas koncertów, które dosyć często się tutaj odbywają. Jako woźna jestem odpowiedzialna za stan tych toalet. Muszę przyznać, że ostatnio miałam coraz większe kłopoty z męską toaletą. Cały czas unosił się z niej nieprzyjemny zapach moczu, który wychodził nawet poza łazienkę. Czułam, że jego źródłem są pisuary. Dosyć długo próbowałam coś z tym zrobić, ponieważ było to bardzo uciążliwe.

Kupno kwiatowych wkładów do pisuaru

kwiatowe wkładki do pisuarówPróbowałam wielu metod, zarówno tych domowych, jak i bardziej profesjonalnych i nic nie skutkowało. Dopiero moja znajoma, która ma duże doświadczenie w pracy w firmie sprzątającej doradziła mi kupno wkładek zapachowych do pisuarów. Dowiedziałam się od niej, że to bardzo skuteczne rozwiązanie, ponieważ pozwala ono zneutralizować nieprzyjemne zapachu u źródła. Dodatkowo takie wkłady mają działanie antybakteryjne i grzybobójcze, dlatego pozwalają utrzymać nieskazitelną czystość w pisuarach. Zapobiegają także osadzaniu się kamienia wewnątrz muszli, dzięki czemu nie będę musiała tak często korzystać z chemicznych środków czystości, które nie są ekologiczna, a przede wszystkim wdychanie ich oparów zwyczajnie szkodzi przy dłuższej pracy z takimi preparatami. Ona sama korzystała z takich wkładów zapachowych już od dłuższego czasu i zawsze była bardzo zadowolona. Nie zdarzyło się, żeby klienci skarżyli się na brzydki zapach z pisuarów po założeniu takiego wkładu. Zachęcona jej pozytywnymi rekomendacjami na temat tego typu produktu zdecydowałam go zakupić. W tym celu udałam się do pobliskiej hurtowni artykułów higienicznych, ponieważ wiedziałam, że w tym miejscu bez problemu dostanę fakturę vat na szkołę za zakupione produkty. Wybrałam kwiatowe wkładki do pisuarów, które były dostępne w bardzo niskiej, przystępnej cenie. Uznałam, że zapach kwiatowy świetnie zneutralizuje zapachy dochodzące z łazienki na korytarz.

Już wkrótce przekonałam się, że nie mogłam wybrać nic lepszego. Świetnie się złożyło, że wreszcie udało mi się znaleźć odpowiednie rozwiązanie tej nomen omen śmierdzącej sytuacji. Odkąd zaczęłam stosować wkładki zapachowe do pisuaru, nie miałam już problemu z przykrym zapachem, a do tego o wiele łatwiej czyściło mi się te urządzenia sanitarne. Wkładki w pełni rozpuszczały się w wodzie i uwalniały swój kwiatowy zapach przy każdym spuszczeniu wody w pisuarze. Jestem z nich bardzo zadowolona.