Potrzebowałam rolek z funkcją regulacji rozmiaru

Moje dziecko już od dłuższego czasu prosiło mnie o to, aby kupić mu rolki. Początkowo byłam przeciwna. Bałam się, że synek kilka razy założy je na spacer, a potem rzuci w kąt i nie będzie chciał na nich jeździć, ponieważ uzna, że to nie dla niego. A nawet jeśli po pewnym czasie będzie chciał do nich wrócić, to rolki będą na niego już za małe. Obawiałam się, że wydam na nie dużo pieniędzy, a okażą się mało przydatne. Z drugiej strony nie chciałam sprawiać zawodu dziecku, które bardzo ich pragnęło.

Poszukiwania rolek z funkcją regulacji rozmiaru

rolki z funkcją regulacji rozmiaruO moich obawach powiedziałam mojej przyjaciółce. Wtedy ona podpowiedziała mi, że przecież mogę kupić rolki z funkcją regulacji rozmiaru. Szczerze mówiąc wcześniej nie wpadłam na ten pomysł. Postanowiłam udać się do sklepu sportowego i zapytać o takie rolki dla dziecka. Okazało się, że bez problemu mogłam dostać takie rolki w wielu różnych wariantach kolorystycznych, a do tego w bardzo przystępnej niskiej cenie. Sprzedawczyni podpowiedziała mi, że jest to bardzo dobry wybór. Takie rolki można regulować nawet o trzy rozmiary, dlatego z pewnością wystarczą dziecku na przynajmniej kilka sezonów. To duża oszczędność, dlatego nic dziwnego, że rodzice wybierają takie rolki szczególnie dla swoich młodszych pociech. Wobec tego postanowiłam się dłużej nie wahać i od razu zakupiłam dziecku wymarzone rolki. Szybko przekonałam się, że to był prawdziwy „strzał w dziesiątkę”. Przede wszystkim dlatego, że rolki okazały się bardzo wygodne i ergonomiczne. W środku posiadały one specjalną wyściółkę, która dopasowywała się do stopy i gwarantowała, że nie będzie się ona zbyt mocno pociła podczas jazdy, co było naprawdę niezwykle ważne. Posiadały one również bardzo proste zapięcie na klamrę, dzięki czemu miałam pewność, że dziecko bez przeszkód samodzielnie poradzi sobie z ich założeniem i zapięciem. Jeszcze tego samego dnia pokazałam je swojemu dziecku, które natychmiast zdecydowało się je przymierzyć i wypróbować.

Sprawdziłam i muszę powiedzieć, że wręcz idealnie leżały na stopie dziecka, dzięki czemu nie musiałam się martwić, że często korzystanie z rolek spowoduje, że jego stopa będzie się męczyła lub spowodują one wadę postawy. Nie miałam także problemu z regulacją rozmiaru. Kiedy dziecku urosła stopa po prostu zwiększyłam długość wkładki. Cieszę się, że udało mi się zakupić takie wysokojakościowe i solidne rolki w tak niskiej, przystępnej cenie. Służą one mojemu dziecku już od dłuższego czasu i jestem z nich bardzo zadowolona. Według mnie nie mają żadnych wad.