Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Praca z akrylożelem - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Praca z akrylożelem

W ostatnim czasie stylizacja paznokci akrylożelem staje się niesamowicie popularna. Wszystko dlatego, że praca na tym produkcie nie wymaga długich godzin szkolenia, a więc jest znacznie łatwiejsza. Dzięki temu nawet niedoświadczona stylistka jest w stanie idealnie przedłużyć paznokcie. Tak naprawdę stylizacja akrylożelem może być łatwiejsza niż nam się wydaje. Wystarczy, że odpowiednio się do niej przygotujemy i zbierzemy najpotrzebniejszy sprzęt. Wystarczy, że obejrzymy tutorial i już będziemy wiedziały, w jaki sposób przedłużyć paznokcie.

Formy do akrylożelu

dual system formsMimo wszystko zanim zdecydujemy się na przeprowadzenie stylizacji z wykorzystaniem akrylożelu, konieczne będzie dokonanie zakupu wszystkich niezbędnych materiałów. Najważniejszym elementem będzie dual system forms, czyli specjalne formy, które znacznie ułatwiają przedłużanie paznokci. Formy te pomagają nam wypracować idealną krzywą C, dzięki której paznokieć ma nie tylko odpowiedni kształt, ale również znacznie dłużej się trzyma. Tak naprawdę zestaw do wykonania akrylożelu może okazać się nieco zbyt drogi. Zakup całości może kosztować nas nawet około 200 złotych. Jeśli paznokcie te będą nam wychodzić, to z całą pewnością nie jest to dużo. Jednak jeśli rzucimy zestaw w kąt po pierwszej nieudanej stylizacji, to nie warto tyle wydawać. Tak naprawdę metoda stylizacji akrylożelem nie jest skomplikowana i powinna udać się nawet niedoświadczonej stylistce. Jednak mówi się o tym, że do takich czynności trzeba mieć po prostu zdolności. Poza tym musimy wiedzieć, że na rynku dostępne są różne formy. Możemy zdecydować się na te nieoryginalne – zwłaszcza na początku. Formy te są nieco podobne do tipsów, jednak są one przezroczyste, co znacznie ułatwia pracę. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby oryginalny kupić jedynie akrylożel. Na rynku dostępne są również tańsze produkty, jednak może okazać się, że będą one nieco trudniejsze w obróbce. A więc na początek pracy poleca się raczej oryginalny produkt.

Akrylożel to innowacyjny produkt dostępny na rynku, który znacznie ułatwia przedłużanie i modelowanie paznokci. Wszystko za sprawą idealnej konsystencji, dzięki której produkt nie zalewa skórek i zostaje dokładnie tam, gdzie go nałożymy. Musimy jednak pamiętać o tym, że aby wykonać stylizację akrylożelem, potrzebujemy również innych elementów. Kupując od razu cały zestaw zapłacimy nieco mniej niż szukając każdego produktu z osobna. Warto rozważyć tę propozycję. Decydując się na zakup online możemy trafić na dodatkowe promocje.