Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Praktyczna narzuta w eleganckiej sypialni - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Praktyczna narzuta w eleganckiej sypialni

Niedawno uznałam, że dotychczasowy wystrój mojej sypialni nieco mi się już znudził. Postanowiłam więc znaleźć coś, co pozwoliłoby mi go w dosyć prosty sposób urozmaicić. Zależało mi na tym, aby pomieszczenie to zaczęło się prezentować bardziej elegancko oraz stylowo. Do tej pory moja sypialnia wyglądała dosyć zwyczajnie oraz klasycznie. Miałam nadzieję, że znajdę jednak coś, co pozwoli mi to zmienić, ponieważ otoczenie może mieć znaczny wpływ na nasz nastrój, szczególnie podczas próby zrelaksowania się.

Narzuta na łóżko – elegancka oraz praktyczna

eleganckie narzuty na łóżko 180x200Moja sypialnia jest pomieszczeniem bardzo praktycznym, dlatego nie odczuwałam potrzeby zmiany umeblowania. Chciałam po prostu, aby zaczęła się prezentować bardziej stylowo, do czego wystarczy jakiś dodatek. Podczas szukania inspiracji trafiłam na coś, co od razu mi się spodobało. Były to eleganckie narzuty na łóżko 180×200. Tym, co mnie w nich od razu urzekło było to, że łączą w sobie piękną estetykę oraz praktyczność. Pozwalają bowiem uchronić pościel przez przypadkowym zabrudzeniem, na przykład kiedy będę się chciała na chwilę położyć w ciągu dnia. Umożliwiają również ukrycie pościeli, dzięki czemu pomieszczenie zdaje się być o wiele bardziej uporządkowane. Postanowiłam więc znaleźć wzór, który najbardziej będzie pasował do mojej sypialni. Zdecydowałam się na coś niezbyt skomplikowanego, jednak przyciągającego wzrok. Myślę, że udało mi się bardzo dobrze wybrać. Nie mogłam się więc doczekać, aż rozłożę swoją nową narzutę na łóżku. Mebel ten zajmuje sporą część mojej sypialni, więc odmiana jego wyglądu sprawiła, że całość od razu zaczęła się inaczej prezentować. Udało mi się więc osiągnąć to, na czym mi najbardziej zależało. Już od progu taka narzuta rzuca się w oczy. Taki praktyczny dodatek sprawił, że moja do tej pory zwyczajna sypialnia zaczęła się prezentować o wiele bardziej elegancko. Dzięki temu o wiele lepiej się czuję w tym pomieszczeniu – stało się bowiem bardziej dopasowane do moich upodobań.

Wybierając narzutę starałam się dopasować jej rozmiar w taki sposób, aby całkowicie zasłoniła pościel, jednak nie dosięgała aż do podłogi. Jej ciekawy wzór od razu przyciąga uwagę, dzięki czemu całe pomieszczenie zaczęło się prezentować o wiele bardziej interesująco. Byłam zdziwiona tym, że taki jeden element wystroju może mieć aż taki wpływ na jego charakter. Bardzo się z tego cieszę, ponieważ ten prosty sposób umożliwił mi odmianę wyglądu mojej sypialni. Narzuta pozwoliła mi stworzyć bardziej elegancki oraz niebanalny wystrój.