Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Praktyczny i elegancki hotel w Gdyni - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Praktyczny i elegancki hotel w Gdyni

Ślub to zawsze ogromne przedsięwzięcie. Przygotowujemy się do niego wiele długich miesięcy, dbając o każdy szczegół. Wybieramy salę, kościół, orkiestrę, fotografa, ale także winietki, ozdoby na torcie czy świece. Chcemy, aby był to ten wymarzony dzień, kiedy wszystko co nasz otacza, będzie jak z bajki. Organizacja takiego przyjęcia to ciężka praca i wielka odpowiedzialność za wiele osób. Nasi goście mają czuć się doskonale – w końcu zapraszamy ich jakby do siebie. Dlatego istotne je3st to, jakie otrzymają dania, jakie miejsca zostaną im przydzielone czy gdzie będą mogli odpocząć po zabawie.

Hotel na miarę gdyńskiego wesela

hotel gdyniaNoclegi dla gości weselnych to zwykle jedna z najtrudniejszych kwestii przy organizacji tego typu przyjęcia. Zwykle wybieramy salę z noclegami, ale często jest ich zdecydowanie za mało, jeśli obie rodziny są z daleka bądź jedna z nich, ale liczna. Wtedy zaczyna się poszukiwanie noclegów w okolicy. W ostatnim miesiącu wesele organizowała moja kuzynka i borykała się właśnie z tego typu sytuacją. Jej ślub miał odbyć się w Gdyni – jej rodzinnym mieście. Sala nad morzem robiła wrażenie. Jednak nie posiadała żadnych pokoi dla gości. Pozostało jej więc wygooglowanie „hotel gdynia” i wyszukanie obiektów w pobliżu, które spełnią jej wymagania. Udało się znaleźć hotel na pobliskiej ulicy – zaraz przy wyjściu z plaży, gdzie znajduje się sala. Był to obiekt czterogwiazdkowy ze względu na bliskość morza. Oferował 80 miejsc hotelowych – dla niej wystarczających było 50. Ślub odbywał się w kwietniu, więc nie był to jeszcze sezon, gdy bardzo trudno o noclegi. Udało się dokonać rezerwacji. Hotel dał możliwość przygotowania śniadania dla gości weselnych w niedzielny poranek i przedłużył dobę hotelową do godziny 14. Manager z dużą uwagą i uprzejmością podszedł do tak dużego zamówienia. Chętnie pokazał przykładowe pokoje oraz restaurację hotelu. Wyraził zgodę na pojawianie się gości od godziny 12 w dniu wesela, aby mieli możliwość przygotować się przed przyjęciem. Łącznie więc wydłużono dobę hotelową o 4 godziny bez naliczania dodatkowej opłaty.

Wybrany gdyński obiekt hotelowy doskonale spełnił swoją funkcję. Wyszedł naprzeciw klientowi i dopasował do niego ofertę. Dodatkowo wielu gości weselnych zachowało dla siebie dane hotelu z myślą, aby jeszcze kiedyś skorzystać z jego oferty. Goście zakwaterowani w eleganckim i pobliskim hotelu czuli się docenieni i ważni. Wpłynęło to bardzo korzystnie na odbiór całego zdarzenia i zaowocowało miłym wspominaniem tego dnia.