Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Przytulny domek w górach - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Przytulny domek w górach

Uwielbiam góry. W dzieciństwie kochałam jeździć w te rejony i zawsze byłam niezadowolona, gdy okazywało się, że rodzice wybrali wyjazd nad jezioro czy morze. Dlatego oczywistym było dla mnie, że wybierając się na zasłużone wakacje, pojadę w nasze polskie Tatry. Nie tylko chciałam pochodzić po górach, ale i pobyć trochę w mieście, pozwiedzać muzea, może pójść na jakiś koncert. Czyli poczuć się tak, jakbym żyła tuż pod górami na co dzień. Jednak, co ważne, chciałam móc do tego miasta łatwo podjechać, a nie dosłownie w nim nocować. Obrzeża Zakopanego po prostu same się nasuwały. 

Zakopiańskie wakacje w góralskim domku 

domek góralski zakopaneSzukając noclegu w Zakopane należy wziąć pod uwagę popularność tego miejsca i przeszukiwać oferty długo przez planowanym wyjazdem. Ja sama zrobiłam to dokładnie dwa miesiące przed, żeby mieć szeroki wybór interesujących mnie ofert, a potem je tylko ze sobą porównywać. Akurat ja brałam pod uwagę tylko jedną możliwość wypoczynku, był nią domek góralski. Jeśli chodzi o domek góralski zakopane jest pełne podobnych miejsc, właściwie można porównać to turystyczne miasto do zarybionego stawu, jeśli w tej metaforze domki są rybami. Nie zmienia to jednak faktu, że choć jest tam duża konkurencyjność pod tym względem, to są domki lepsze i gorsze. Ja bardzo chciałam trafić na ten z gatunku lepszych, dlatego przyłożyłam się do poszukiwań. Po pierwsze, nigdy nie wierzę w zbyt niskie ceny. Jakoś nie wyobrażam sobie, że takimi bardzo zaniżonymi cenami naprawdę można było zarobić uczciwie na swoim interesie. Dlatego biorę pod uwagę raczej średnie przedziały cenowe, wtedy mam większe zaufanie do właściciela. Po drugie, patrzę na opinie w Internecie. Nie może się bez tego obyć. Nawet bardzo mało popularne miejsce zazwyczaj mają komentarze od kogoś, a jeśli ich nie ma, to nie wybieram się w to miejsce. Chyba, że polecił mi je znajomy. Po trzecie, patrzę na zdjęcia i rejon dookoła domku. Nie lubię takiego ścisku, gdzie słyszę zza ściany ludzi w domku obok więc teren dookoła jest dla mnie szczególnie ważny. I widok, oczywiście widok – w końcu jadę w góry po to, by móc też na nie patrzeć. 

Wybór domku góralskiego nie jest trudny, ale trzeba dokładnie przejrzeć oferty, zwłaszcza, jeśli ma się konkretne wymagania. Zdawanie się na ślepy los raczej nie popłaca. Ja sama spędziłam dzięki odrobinie swojej pracy naprawdę świetne wakacje, dokładnie w takim miejscu, jakie sobie wymarzyłam. Nic mnie nie zaskoczyło – w taki negatywny sposób. Za to wiele rzeczy po prostu ucieszyło – jak przykładowo bardzo miły właściciel.