Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Remonty mieszkań i domów we Wrocławiu - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Remonty mieszkań i domów we Wrocławiu

Na wiosnę roku 2018 postanowiliśmy razem z całą rodziną o remoncie naszego domu. Dość długo nic nie robiliśmy, także było wiele prac do wykonania. Zaplanowaliśmy robienie wielu rzeczy w rożnych etapach, tak aby nie nadwyrężać naszego domowego budżetu za bardzo na raz. Chociaż rozmyślaliśmy również nad opcją wzięcia kredytu i wykonaniu prac od razu w całości. Ostatecznie decyzja została wspólnie podjęta i zdecydowaliśmy, iż będziemy wszystko robić po kolei bez konieczności zadłużania się.

Jak podeszliśmy do naszego remontu i budowy?

usługi budowlano remontowe wrocławPoza całkowitym remontem domu, czekałam nas również mała budowa, która miała zostać zrobiona jako pierwsza. Podczas budowy zaplanowaliśmy zrobienia garażu na dwa samochodu obok domu, miał być dostawiony do jeden ze ścian domu. Na jego dachu natomiast mieliśmy postawić bardzo duży zadaszony taras, miejsce do relaksu i wypoczynku. Z racji tego, iż nie znaliśmy żadnej ekipy budowlano-remontowej, a pytanie wśród rodziny i najbliższych przyjaciół nie przyniosło żadnego efektu – albo nikogo nie znali, albo pracownie miały terminy na dwa-trzy lata do przodu. Postanowiłam poszukać w internecie. Wpisałam w tym celu w najbardziej popularną, znaną mi bardzo dobrze wyszukiwarkę internetową następującą frazę – usługi budowlano remontowe wrocław – Wrocław, to oczywiście miast, w którym mieszkamy. Ukazało się bardzo dużo odnośników. Przeglądałam je wszystkie i sprawdzałam opinie oraz komentarze na temat poszczególnych wykonawców. Tylko w przypadku jednej firmy udało mi się znaleźć natychmiastowy termin, ponieważ ktoś nagle się wycofał. Od razu zamówiliśmy tą ekipę budowlano-remontową. Po wspomnianym wybudowaniu garażu, zaczęliśmy odnawiać elewację całego budynku, potem kolejną pracą było wybrukowanie podjazdu oraz kostka położona na ścieżki w ogrodzie. Następnie musieliśmy zmienić podłogi na balkonach. Płytki, które licowały boki balkonów zaczęły odpadać – wymieniliśmy je na blachę. Ostatnim etapem naszego remontu były prace w domu. Tutaj również było bardzo duże miejsce do popisu. Rozpoczęliśmy remonty od naszych dwóch łazienek – jednej na dole i drugiej na górze. Potem wyremontowaliśmy całą kuchnię oraz salon. Jeżeli chodzi o pokoje, to jak na razie zrobiliśmy tylko naszą sypialnię.

Ekipa, która podjęła się naszego remontu i budowy nowego garażu połączonego z wielkim tarasem wywiązała się bardzo dobrze. Wszystkie terminy zostały dotrzymane, a prace starannie wykonane. Dodatkowo co jest bardzo godne pochwały, panowie bardzo ładnie zachowali czystość.