Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Renomowana firma sprzątająca - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Renomowana firma sprzątająca

Utrzymanie wizerunku firmy było jednym z tych zadań, które często nie były zbyt wymagające, aczkolwiek czasochłonne. Nasi pracownicy samodzielnie próbowali utrzymywać idealny wygląd pomieszczeń biurowych, sprzątając miejsca pracy zawsze gdy było to możliwe, choć z racji ilości zadań jakie wykonywali, nie zawsze mogli wygospodarować na te czynności wystarczającą ilość czasu. Zamiast wdrażać półśrodki, postanowiliśmy wynająć usługi profesjonalnej firmy utrzymania czystości.

Najlepsza firma utrzymania czystości

dokładne sprzątanie biur - warszawaNie każda firma była jednak na tyle solidna i zaangażowana w wykonywanie czynności, by spełnić nasze wymagania. Zdarzało się iż firmy sprzątające były bardzo słabo wyposażone, a pracownicy niewyszkoleni w czynnościach jakie mieli wykonywać. Do utrzymania czystości na terenie biurowca chcieliśmy zaangażować wyłącznie najlepszą firmę, polecaną za dokładne sprzątanie biur – Warszawa na szczęście miała takich firm bardzo wiele, dlatego też mogliśmy do woli przeglądać nie tylko oferty ale również i opinie o firmach. Wybrana przez nas firma była stosunkowo niewielka, działając głównie na skalę lokalną, aczkolwiek zbierała najlepsze opinie od jednorazowych klientów jak i stałych. Załogi utrzymania czystości przede wszystkim chwalone były nie tylko za dokładność i rzetelność, ale również za profesjonalizm i bardzo dobre wyposażenie. Zamiast najbardziej podstawowych narzędzi, pracownicy używali najnowocześniejszych preparatów i wyposażenia, niekiedy dostępnego na skalę przemysłową. Oferta firmy obejmowała wszystkie czynności utrzymania czystości na terenie biurowym, od usuwania odpadów po czyszczenie powierzchni pomieszczeń. Firma oferowała również możliwość interwencji w razie sytuacji wymagającej natychmiastowego usunięcia szkód po awariach, utrzymanie porządku na terenie przylegającym do biurowca, oraz wszelkie inne zadania związane z utrzymaniem czystości w wybranym miejscu.

Żadne dodatkowe zadania, które nie były częścią standardowego dnia pracy nie były jednak obłożone dodatkowymi kosztami, i uznawane były za usługi wykonywane w ramach umowy. Była to bardzo atrakcyjna i konkurencyjna oferta, gdyż bardzo niewiele firm sprzątających oferowało tak rozległe usługi w przystępnej cenie i bez dodatkowych opłat za wykonywanie zadań. Jakość usług wykonywanych przez pracowników firmy była niekwestionowana, a wszelkie prace które były przez nich przeprowadzane odbywały się po godzinach zamknięcia biur, by nie kolidować z normalnymi zadaniami wykonywanymi przez naszą załogę.