Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Rowery Kross dla zawodowców - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Rowery Kross dla zawodowców

 

Na rowerze lubią jeździć dzieci i dorośli. Nie ma w tym nic dziwnego, bo to świetna alternatywa dla samochodu, motoru, czy skutera. Jazda na nim daje kierowcy wiele przyjemności i satysfakcji, a dodatkowo wpływa korzystanie na zdrowie i wydolność organizmu. Przeciętny użytkownik roweru nie ma zbyt wielkich wymagań w kwestii wyboru roweru, natomiast osoba zowodowo wykorzystująca rower, potrzebuję specjalny sprzęt, który posiada najnowsze rozwiązania technologiczne.

Przeznaczenie roweru Kross Level

rower kross level 8.0Tanie rowery są niskiej, lub średniej jakości, bo w ich cenie producent może nam zaoferować określonej jakości sprzęt rowerowy. Dla osób wyczynowo używających rowerów przeznaczone są modele z wyższej półki, które mają zastosowany najnowszy osprzęt. Na rynku znajdziemy kilka dobrych firm rowerowych, które produkują wysokiej klasy rowery, a jedną z nich jest marka Kross. Jest to znany na świecie producent, którego rowery wyróżniają się zastosowanie najlepszych hamulców i amortyzatorów, które w trasach ekstremalnych są niezastąpione. Jednym z czołowych modeli do zadań specjalnych jest rower Kross Level 8.0, który jest produkowany od dwa tysiące osiemnastego roku i jest nowszą wersją modelu z poprzedniego roku. Rower posiada ultralekką ramię, która została wykonana ze stopu aluminium, dodatkowo wzmacnianego w newralgicznych miejscach. Aby jazda była przyjemna i można było nim pokonywać wszystkie przeszkody, rower ma zamontowane na przednim widelcu amortyzatory powietrzno – olejowe, które obecnie są najlepszymi do stosowania w ekstremalnych warunkach. Dodatkowo posiada on blokadę skoku przełączaną w manetce. Można je dowolnie regulować, aby lepiej pasowały do nawierzchni. Doskonałe jakości przerzutki zapewniają łatwą jazdę po różnym kątem nachylenia, co jest bardzo ważne podczas jazdy po lesie, lub górskich ścieżkach. Waga całego roweru, to niewiele ponad trzynaście kilogramów, więc jest bardzo lekki jak na takie bogate wyposażenie. Tarczowy hydrauliczny hamulec sprawdza się na suchej i mokrej nawierzchni.

Cena roweru Kross Level z dwa tysiące osiemnastego roku jest dość wysoka, ponieważ płacimy głównie za wysoką jakość osprzętu. W jednym modelu Level 8.0 mamy zastosowane najlepsze hamulce, amortyzatory i przerzutki, które łącznie tworzą maszynę nie do pokonania. Obecnie jest to jeden z najczęściej wybieranych modeli przez zawodowców i osób jeżdżących wyczynowo. Na samą ramę, producent udziela dożywotniej gwarancji, co jest bez wątpienia przekonującym argumentem za jego jakością.