Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Różne metody przedłużające włosy - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Różne metody przedłużające włosy

 

Mimo tego, że obecnie modne są różnego rodzaju fryzury, jak krótkie cięcia, które wyglądają niezwykle efektownie oraz nowocześnie, to jednak nadal długie włosy są atrybutem kobiecości, który sprawia, że każda pani wygląda doskonale. Długie włosy mają tą niewątpliwą zaletę, że można z nich wyczarować przeróżne fryzury, zastosować ciekawe upięcia. Większość kobiet marzy o długich oraz zadbanych włosach, które są mocne, lśniące oraz w doskonałej kondycji.

Długie włosy dzięki doczepianym pasemkom

jakie przedłużanie włosów wybraćNiestety nie każda pani jest właścicielką włosów, które wyglądają doskonale oraz efektownie. Na szczęście w obecnych czasach każda kobieta może posiadać gęste oraz zadbane włosy. Szybkim oraz skutecznym sposobem jest ich przedłużanie. Wiele kobiet zastanawia się, jakie przedłużanie włosów wybrać, by wyglądały naturalnie oraz były trwałe. W salonach fryzjerskich dostępne są różne metody przedłużania włosów. Wiele z nich jest doskonałym sposobem na zagęszczenie fryzury, a także metodą na posiadanie wymarzonej długości włosów. W zależności od naszych oczekiwaniach warto wybrać odpowiednią metodę. Dobrze jest skonsultować się w tym przypadku z dobrym fryzjerem, by ten zaproponował na metodę, która najlepiej sprawdzi się w naszym przypadku. Jedną z najdroższych, a jednocześnie najskuteczniejszych metod na przedłużanie włosów jest metoda kanapkowa, która daje naturalny efekt, a jednocześnie nie obciąża naturalnych włosów. Jest szybka w wykonaniu, a bezbarwne silikonowe taśmy, jakich używa się do jej wykonania nie powodują dyskomfortu. Inną metodą jest keratynowe przedłużanie włosów, gdzie przyczepiane są sztuczne pasemka za pomocą keratynowych zgrzewów. Jeszcze inną metodą, która jest niezwykle popularna jest przedłużanie włosów za pomocą ultradźwięków. Metoda ta jest naturalna oraz trwała, jej minusem bez wątpienia jest fakt, że trudno zdjąć doczepiane pasma, co powoduje, że włosy mogą być lekko zniszczone. Za pomocą laserowego przedłużania włosów zyskujemy doczepione włosy, które wyglądają naturalnie, są lekkie i trudno je odróżnić od prawdziwych. W zapomnienie odchodzi doczepianie włosów przy życiu micro ringów, które są wyczuwalne, a ich założenie wymaga dużych umiejętności.

Istnieje wiele skutecznych metod na przedłużanie włosów, które różnią się między sobą rodzajem stosowanych technik, efektem oraz ceną. Niezależnie jednak od tego, na jaką metodę się zdecydujemy niezwykle istotne jest, by odpowiednio dbać o przedłużane włosy, stosować odpowiednią szczotkę i kosmetyki, które zadbają o ich wygląd oraz kondycję, co sprawi, że fryzura będzie prezentowała się doskonale.