Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Sesja ślubna była bardzo udana - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Sesja ślubna była bardzo udana

Moja przyjaciółka poprosiła mnie o pomoc. Przyjaźnimy się od podstawówki. Przez długi czas mieszkałyśmy razem w jednym bloku. Później moi rodzice zdecydowali się budować poza miastem i niestety musiałam się przeprowadzić. Pamiętam, ze to był dla mnie ciężki okres. Agata była mi bardzo bliska. Traktowałam ją jak siostrę. Ani ona ani ja nie miałyśmy rodzeństwa. Nasze rodziny spędzały ze sobą dużo czasu, nawet jeździliśmy wspólnie na wakacje. Po jakimś czasie okazało się, ze jej rodzice kupili niedaleko nas ziemię i także wybudowali swój wymarzony dom.

Przyjaciółka była zadowolona z fotografa

fotograf ślubny w RzeszowieKiedy dowiedziałam się, że Patrycja poznała się z Maćkiem to bardzo im kibicowałam. Tworzyli wspólnie piękną parę i pasowali do siebie. Później były romantyczne zaręczyny i zaczęli planować ślub. Ja prowadziłam firmę fotograficzną. Robiłam zdjęcia na różnych rodzinnych okolicznościach i nie tylko. Współpracowałam z wieloma osobami z branży i bardzo dobrze sobie radziłam na rynku. Miałam wiele zleceń i nie narzekałam na brak zadań. Patrycja poprosiła mnie o pomoc przy weselu. Nie chciała żebym to ja wykonywała zdjęcia bo miałam być jej druhną. Poprosiła mnie żebym poleciła kogoś z branży, który przygotuje piękne zdjęcia. Zdjęcia są najważniejszą pamiątką z wesela i nie tylko. Można po latach je oglądać i wspominać jak to wszystko wyglądało. Postanowiłam polecić jej Mateusza. Współpracowałam z nim przy wielu projektach i wiedziałam, że jest profesjonalnym fotografem. Zawsze byłam z niego zadowolona. Fotograf ślubny w Rzeszowie zawsze ma wiele zleceń. Pomimo tego, że branża jest spora i jest duża konkurencja każdy się  w tej branży utrzyma o ile dobrze wykonuje swoje obowiązki. Klienci w obecnych czasach są coraz bardziej świadomi. Wiedzą czego chcą i wiedzą jak mają wyglądać ich zdjęcia. Oczekuję dobrej współpracy i dobrych efektów końcowych. Mateusz zgodził się robić zdjęcia u Patrycji. Fotograf ślubny w Rzeszowie spodobał się młodym i skorzystali z jego oferty.

Dogadali się odnośnie wszystkich szczegółów i ostatecznie byli z jego pracy bardzo zadowoleni. Mateusz zrobił sporo zdjęć. Wszystkie obrobił i każde wyglądało profesjonalnie. Byłam zadowolona, że poleciłam jego usługi i że znajomi byli z niego zadowoleni. Wiedziałam, że Mateusz będzie najlepszy. On jest do tego taki fajny i miły. Lubię spędzać z nim czas. Wiem, że sesja zdjęciowa w trakcie ślubu jest bardzo ważna i dobrze jest współpracować z profesjonalistami. Cena jest wyższą ale pamiątka zostaje na lata i miło się po jakimś czasie takie zdjęcia ogląda.