Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Sklep z herbatą matcha - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Sklep z herbatą matcha

Moja przyjaciółka w przyszłym tygodniu ma urodziny. Chciałabym kupić jej fajny prezent, dlatego już od miesiąca szukam różnych fajnych rzeczy, które miałyby się na ten prezent złożyć. Kupiłam jej już świetną torbę typu worek z materiału, kupiłam jej czaderską czapkę i modne okulary słoneczne, kilka smakowitych pyszności ze sklepu ze zdrową żywnością oraz dwie książki,które na pewno bardzo jej się spodobają. Do tego kilka akcesoriów ze sklepu dla artystów – moja przyjaciółka bardzo lubi malować i rysować. Chciałabym jej kupić też matchę, bo mówiła, ze chciałaby spróbować.

Zdrowa zielona herbata matcha

matcha herbata sklepyJa też muszę się do tego przyznać, że nigdy takiej herbaty nie próbowałam. Postanowiłam więc kupić sobie i mojej przyjaciółce po paczce na spróbowanie. Ponieważ zdecydowaną większość moich zakupów dokonuję w internecie, od razu zabrałam się do przeszukiwania sieci pod kątem hasła: „matcha herbata sklepy„. Myślałam, że matcha jest to produkt niszowy, ku mojemu zdziwieniu okazało się jednak, że bardzo wiele sklepów ma w swojej ofercie matchę i to nawet po kilka jej rodzai oraz specjalne akcesoria do jej zaparzania (parzy się ją bowiem w dość specyficzny sposób). Wybrałam więc sklep, w którym cena był całkiem rozsądna i zamówiłam dwie paczki herbaty. Dla mojej przyjaciółki zamówiłam również fajny zestaw do jej parzenia, ona lubi takie rzeczy, więc na pewno się ucieszy. Przesyłka przyszła bardzo szybko i mogłam cieszyć się smakiem matchy, która rzeczywiście okazała się bardzo smaczna. Przy okazji poczytałam trochę na jej temat w internecie i okazało się, że jest ona bardzo zdrowa, posiada nawet więcej cennych dla zdrowia właściwości niż herbata zielona. Jest tak dlatego, że spożywając ją spożywamy sproszkowane liście, podczas gdy kiedy pijemy herbatę zieloną, pijemy jedynie wywar. Wraz z przesyłką z herbatą dostałam również kilka przepisów na jej zastosowanie, między innymi przepis na przepyszną matcha latte. O ile nie lubię kawy, o tyle matcha latte od razu stała się moim faworytem, jest naprawdę bardzo smaczna.

Ostatnio herbata matcha staje się coraz bardziej popularna i jest dodawana niemal do wszystkiego – do napoi, do lodów, do ciast, do deserów i do wielu, wielu innych rzeczy. Jest to bardzo zdrowa herbata i być może z tego, a także z jej bardzo dobroczynnych właściwości wynika moda, która obecnie na nią zapanowała. I bardzo dobrze, bo warto jest, aby zdrowe rzeczy były modne. A kto raz skosztuje interesującego smaku matchy, nie będzie mógł przestać jej pić.