Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Skuteczność chirurgii klatki piersiowej - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Skuteczność chirurgii klatki piersiowej

Uwielbiam trenować, siłowania jest miejscem, które odwiedzam kilka razy w tygodniu. Staram się dbać o dobrą formę i utrzymywać wysoki poziom kondycyjny i siłowy. Niestety niedawno przydarzył mi się okropny wypadek w trakcie ćwiczeń, moje życie wisiało na włosku. Na szczęście trafiłem na dobrego lekarza, który pomógł mi wyjść z tego trudnego stanu i uratował mi życie. Teraz już nie pójdę na siłownię bez ręcznika, ale przede wszystkim będę doceniał torakochirurgów, którzy często są niezauważani, bardzo niesłusznie.

Znaczenie chirurgii klatki piersiowej w ratowaniu życia

chirurgia klatki piersiowej na terenie BydgoszczyPewnego razu kiedy byłem na siłowni, wykonywałem te same ćwiczenia, co zawsze, jednak był to dzień bardzo gorący i nawet klimatyzacja niewiele dawała. Nie miałem ze sobą ręcznika, a wiadomym jest, że przy wysiłku i to w takich warunkach, intensywne pocenia się jest zjawiskiem dość oczywistym. Spocone miałem także dłonie. Kiedy poszedłem na ławeczkę, aby wyciskać sztangę, nieodpowiednio ją złapałem i kiedy miałem ją nad sobą, wyślizgnęła się z moich rąk. Na szczęście nigdy nie zaczynam od dużych obciążeń, dlatego jeszcze żyję. Sztanga upadła na moją klatkę piersiową, nie mogłem oddychać, potrzebowałem szybkiej pomocy. W diagnostyce okaząło się, że mam kilka złamanych żeber oraz przepona jest uciśnięta. Trafiłem więc na stół operacyjny lekarza torakochirurga. Dzięki jego interwencji, nadal żyję i mam się dobrze. Uwolnił przeponę od ucisku i przede wszystkim odpowiednio ułożył żebra. Dzięki tej pomocy, teraz mogę normalnie oddychać, nie odczuwam już bólu w klatce piersiowej i przede wszystkim żyję. Z pewnością mogę stwierdzić, że najlepsza chirurgia klatki piersiowej na terenie Bydgoszczy uratowała mi życie. Oczywiście muszę być bardziej ostrożny na siłowni. Gdyby nie lekarz torakochirurg, już by było po mnie, dlatego doceniam bardzo chirurgów klatki piersiowej. Zwłaszcza lekarz, do którego ja trafiłem niesamowicie znał się na rzeczy, dlatego też skutecznie mi pomógł. Chirurgia klatki piersiowej to coś, dzięki czemu osoby nieuważne oraz osoby po wypadkach mają jeszcze spore szanse na ocalenie.

Po moim wypadku na siłowni, zdecydowanie zmieniłem nastawienie do medycyny, ponieważ wiele zawdzięczam lekarzowi, na którego trafiłem. Bardzo się cieszę, że ciężar, który na mnie upadł, nie zmiażdżył serca. Na pewno teraz się nauczę, żeby dbać o odpowiedni chwyt na siłowni. Dzięki torakochirurgowi moja przykra sytuacja skończyła się pozytywnie, ponieważ nadal żyję mimo tak ciężkiego wypadku i tak wielkich uszkodzeń.