Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Skuteczny i trwały sposób na pękające naczynka - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Skuteczny i trwały sposób na pękające naczynka

Już od czasów nastoletnich miałam problemy z pękającymi naczynkami. Wówczas jednak zbytnio się nimi nie przejmowałam ponieważ miałam także problemy z trądzikiem i to on spędzał mi sen z powiek. Kiedy jednak go wyleczyłam postanowiłam zrobić coś z moimi pękającymi naczynkami. Długo szukałam rozwiązania mojego problemu, aż w końcu znalazłam chyba jedyny i skuteczny sposób na naczynka.

Jak pozbyć się problemu z pękającymi naczynkami?

profesjonalne zamykanie naczynek w ŁodziKiedy borykałam się z trądzikiem, nie zawracałam sobie głowy moimi pękającymi naczynkami. Czerwone pajączki wyskakiwały u mnie jedynie zimą dlatego po prostu kryłam je pod podkładem. Większym problemem było dla mnie ukrycie pod grubą warstwą fluidu mojego trądziku aniżeli właśnie naczynek. Po okresie dojrzewania mój trądzik znacznie się zmniejszył, a ja wreszcie miałam szansę go wyleczyć. Myślałam, że dzięki temu wreszcie poczuje się piękna, ale niestety sytuacja z pękającymi naczynkami znacznie się pogorszyła bowiem naczynka zagościły na mojej twarzy na dobre. Początkowo starałam się stosować kremy, które odrobinę działały. Były jednak bardzo drogie i na dobrą sprawę nie leczyły problemu samego w sobie, a jedynie niwelowały jego efekt. Równie dobrze mogłam po prostu znowu zacząć nakładać grubą warstwę podkładu na twarz. Pomogło dopiero profesjonalne zamykanie naczynek w Łodzi. Jest to zabieg przy użyciu lasera, który zamyka nasze pękające naczynka i tym samym nie tylko redukuje ich widoczność, ale po prostu pozbywa nas problemu. Zabieg nie był ani bolesny, ani drogi. W zasadzie więcej wydałam na wcześniejsze kremy, aniżeli na sesję takiego zabiegu. U mnie niestety problem z naczynkami był dosyć spory dlatego musiałam umówić się na kilka sesji, aby całkowicie pozbyć się pękniętych naczynek. Mimo to nie żałuję ponieważ dopiero ten zabieg naprawdę mi pomógł i zlikwidował mój problem, a nie tylko go ukrył. Zaczęłam także czytać wiele porad dotyczących stylu życia oraz odpowiedniej diety, które pozwoliły mi zapobiegać potencjalnym nawrotom pękających naczynek.

Od momentu, kiedy zakończyłam serię zabiegów ani razu nie użyłam podkładu do twarzy. Moja buzia wreszcie jest zdrowa i zadbana, a ja wreszcie nie muszę sprawdzać co chwile, czy moje naczynka nie prześwitują przed podkład. Dla kogoś, kto miał tak duży problem jak ja, jest to naprawdę ogromna ulga. Co więcej, odkąd pozbyłam się pękających naczynek wzrosła również moja wartość siebie i mogę przyznać z dumą, że nie wstydzę się wychodzić z dom bez makijażu, co dla mnie, jako kobiety, bardzo dużo znaczy.