Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Smaczny catering na wesele z Bydgoszczy - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Smaczny catering na wesele z Bydgoszczy

Decyzję o zawarciu związku małżeńskiego podjęliśmy z dnia na dzień. Przygotowania do ślubu zajęły nam niecały miesiąc, w co trudno jest każdemu uwierzyć. Zarezerwowaliśmy salę weselną, ale pojawił się duży problem: nie ma możliwości korzystania z kuchni. Pozostało zbyt mało czasu, aby kucharki odważyły się na przygotowywanie dań i deserów. Pozostał nam jedynie catering, ale jeszcze nie zdecydowaliśmy się na konkretną firmę. Postanowiłam, że jeszcze dziś przejrzę dostępne oferty i zamówię catering na wesele.

Polecana firma cateringowa na różne uroczystości

polecany catering w bydgoszczyWłaśnie weszłam na stronę pewnej dobrze znanej w Bydgoszczy firmy cateringowej. Oferta jest bardzo bogata, można skorzystać z różnego rodzaju diet albo zamówić catering na wszelkiego rodzaju uroczystości. Kiedyś zamawiałam często catering na święta, bo nie miałam czasu samodzielnie przygotowywać posiłków. To wspaniałe rozwiązanie dla wszystkich zabieganych i zapracowanych osób. Jeśli chodzi o catering na wesele, to oferta jest naprawdę interesująca. Firma proponuje dania składające się z regionalnych produktów, a także przepyszne desery oraz kawy. Najbardziej przypadła mi do gustu oferta mieszanego cateringu, czyli dań zarówno mięsnych, jak i wegetariańskich. Jest to bardzo polecany catering w Bydgoszczy, nie tylko na wesela i jubileusze. Jeśli chodzi o cenę, to jest ona uzależniona od ilości osób będących na przyjęciu. Przeciętny koszt za jednego gościa weselnego wynosi sto złotych, co jest dosyć korzystną cena. W restauracji, musiałabym zapłacić prawie dwukrotnie więcej za osobę. Grzechem byłoby nie skorzystać z tej wspaniałej oferty cateringowej. Zaraz zadzwonię pod wskazany numer telefony, aby szybko zarezerwować termin. Po miłej rozmowie z właścicielem firmy jestem bardzo zadowolona. Ustaliliśmy rodzaje potraw, które zagoszczą na weselnym stole. Ponadto, podawana będzie regularnie ciepła kawa, herbata oraz kompot z rabarbaru.

Na moim weselu będzie bawiło się czterdziestu gości. Przy takiej liczbie osób, właściciel firmy cateringowej zaproponował mi dwudziestoprocentowy upust. Wygląda na to, że za jedna osobę zapłacę tylko osiemdziesiąt złotych. Warunkiem jest dokonanie przedpłaty w wysokości tysiąca dwustu złotych. Jeżeli tego nie uczynię do końca przyszłego tygodnia, to dwudziestoprocentowa zniżka przepadnie. Nie chcę dopuścić do takiej sytuacji, więc jeszcze dziś wpłacę zaliczkę. Mój narzeczony jest zachwycony tą firma cateringowa i mam nadzieję, że potrawy również będą pyszne i wartościowe. W końcu, ta firma słynie z wysokiej jakości usług.