Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Solidny taras dzięki podstawkom tarasowym - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Solidny taras dzięki podstawkom tarasowym

 

Remont tarasu ciągle w toku. Okazało się, że brakuje nam kilku potrzebnych elementów. Chcieliśmy je natychmiast domówić, jednak okazało się, że nasz ulubiony sklep obecnie nie posiada ich w swoim magazynie. Pozostaje nam albo poszukać je gdzie indziej, albo poczekać na te, których jakości i trwałości będziemy pewni. Prędzej zamówimy je z innego sklepu, ale musimy mieć pewność, że będą one spełniały nasze wszystkie wymagania.

Niewidoczne acz niezbędne podstawki tarasowe

podstawka tarasowaJednym z elementów tarasowych, których nam brakuje są podstawki. Nasz taras od samego początku ma być tarasem wentylowanym, aby powietrze dobrze przepływało pod płytkami, dlatego niezbędnym elementem do jego wykonania są odpowiednie podstawki. Posiadają one stałą wysokość, przez co ich montaż jest bardzo szybki i prosty. Dostępne są w kilku podstawowych wielkościach, których wybór zależy od preferencji przyszłych użytkowników powierzchni. Podstawka tarasowa wykonana jest z najwyższej jakości materiału, który zapewnia długoletnią trwałość i ochronę przed zapadnięciem się płytek. Jest to rozwiązanie, które nie wymaga narzędzi ani profesjonalnych umiejętności i sprawdzi się na budowie tarasów bez ich klejenia. Układa się je na sucho, co redukuje używanie niepotrzebnych klejów czy preparatów. Różne wartości wielkości oraz możliwość układania ich w niewielkie piętra daje aż kilkanaście opcji wysokości, na której mogą być układane płytki. Sama konstrukcja tarasów wentylowanych i możliwość stosowania w nich gumowych podstawek daje komfort ciszy, który jest nieporównywalny z innymi technologiami i metodami budowy powierzchni takich, jak tarasy. Oprócz gumowych podstawek do wyboru są również wyłamywane – pozwalają one na idealne dopasowanie całej konstrukcji względem ścian i narożników. Taras wybudowany na takich podstawkach jest całkowicie wolny od wilgoci, która w innym przypadku mogłaby dostawać się do gruntu. Jest to rozwiązanie bezpieczne i niezastąpione wszędzie tam, gdzie chcemy mieć ciche, ale solidne podłoże. Wykorzystując takie podstawki nie ma konieczności budowania drogiej konstrukcji klejonej i częstej jej konserwacji – z podstawkami nasz taras będzie estetyczny oraz bezawaryjny.

Taras wentylowany to jeden z najnowszych trendów w budowie takich powierzchni. Dzięki zakupie odpowiednich podstawek zabezpieczymy go przed wchłanianiem wilgoci oraz przed niechcianym zapadaniem się. Dlatego też musimy jak najszybciej naprawić nasz błąd i kupić potrzebne podstawki, ponieważ bez nich będzie ciężko ułożyć płytki i następnie cieszyć się pięknym oraz trwałym na wiele lat tarasem.