Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Spoty dźwignią handlu - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Spoty dźwignią handlu

W handlu to sprzedaż jest najważniejsza. Nieustannie śledzone są wyniki sprzedażowe, wyznaczane progi do osiągnięcia. Wprowadzane są tez nowe produkty i usługi. Rozbudowuje się wachlarz asortymentu aby trafić do jak największej liczby odbiorców. Te wszystkie działania jednak nie przyniosą oczekiwanego efektu jeśli nie będą wsparte odpowiednim promowaniem. Do najskuteczniejszych metod już od lat należą filmy reklamowe.

Spot spotowi nie równy

Spot reklamowyNie każdy spot reklamowy potrafi oddziaływać na klienta z dużą siłą. Samo stworzenie takiego filmu nie lada gratka dlatego wyprodukowanie reklamy zleca się profesjonalnym firmom i nie o sprzęt czy samo wykonanie tu chodzi. Najważniejszy w reklamie jest pomysł, który trzeba konsekwentnie realizować. Najlepsze spoty to takie które się zapamiętuje an lata. Żeby to osiągnąć jest klika metod. Jedną z nich jest wywołanie emocji u odbiorcy. Pozytywnych emocji. Takich jak radość, wzruszenie, zaskoczenie. Mogą także ściskać za serce, wyciskać łzy, wprawiać w zachwyt lub sprawić po prostu przyjemność. Przez klientów dobrze zapamiętywane są te reklamy które opowiadają jakąś historię. Może być to historia z życia codziennego jak i nawiązująca do historii bajkowego kopciuszka. Te reklamy przypominają film krótkometrażowy. Dobrze jest też gdy reklama nas rozbawi lub gdy zaskoczy nas jej zakończenie. Nie raz oglądając reklamę jesteśmy pewni, że oglądamy reklamę np. perfum, a w finale okazuje się, że jest to zupełnie coś innego. Spot reklamowy powinien być również technicznie dobrze wykonany. Nie bez znaczenia jest jego oprawa muzyczna. Muzyka powinna by c odpowiednio dobrana do poszczególnych momentów filmu. Ważne są też detale. Częste zbliżenia, uchwycenie szczegółów i oddziaływać obrazem na wszystkie zmysły, również angażować zmysł dotyku. Tak żeby odbiorca razem z bohaterem reklamy odczuwał zimno wiejącego wiatru czy ciepły kubek grzejący dłonie przy kominku. Kluczowe są również metafory, symbole. Najczęściej w dobrych spotach wszystko rozgrywa się bez słów. Nie są potrzebne, wystarczają obrazy wzmocnione świetną muzyką. Prostota, czy napisy czytane również potrafią dodać spotowi uroku.

Wszystkie wspomniane wyżej elementy przyczyniają się do tego, że zwykły spot reklamowy promujący markę lub produkt może stać się prawdziwym arcydziełem, w którym sama marka to miły dodatek. Arcydziełem, które będziemy oglądać kolejny raz i kolejny, i polecać go znajomym. Spotem, do którego będziemy powracać niczym do dobrego filmu, a czy nie o to w reklamach właśnie chodzi?