Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Sprzedaż herbaty w sklepie - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Sprzedaż herbaty w sklepie

Zawsze mamy herbatę w swoim domu. Nawet jeśli jej nie lubimy pić to mamy ją dla naszych gości. Torebki herbaty można przechowywać bardzo długo, ważne tylko by nie wystawiać je na działanie wilgoci. Dlatego warto je przechowywać w jakimś pudełku plastikowym lub w tym co już kupiliśmy herbatę. Lepiej potem będzie nam smakować. Bardzo dużo wiem o herbatach. W końcu zajmuję się jej sprzedażą. Wiele osób do mnie przychodzi po herbatę.

Owocowa czy zwykła herbata?

owocowa herbataZajmuję się tym biznesem od około pięciu lat. I skoro tyle go prowadzę to musi oznaczyć tylko jedno, że naprawdę dobrze mi idzie. Trzeba jeszcze zaznaczyć fakt, że mieszkam w dużym mieście, gdzie mieszka sporo osób, dlatego mogę liczyć na to, że będę mieć sporo klientów. nie sprzedaję kawy. Zajęłam się głównie tematyką herbaty. Sprowadzą ją z różnych zakątków świata. Sklep mam nawet tak podzielony, że klient wchodząc wie z jakiego działu bierze herbatę. Od razu widzi, że ta dana część herbat jest z danego kraju. Wtedy klientom jest łatwiej wybierać herbatę taką jaką chcą. Zawsze mnie pytają jaką herbatę wybrać. Czy może owocowa herbata jest lepsza od tej czarnej, a może wybrać ziołową. Ludzie mają różne dylematy i jak widać nawet w tak prostych sprawach. Ale nie ma co się dziwić jeśli ktoś nie może się zdecydować jakie herbaty wybrać, skoro zazwyczaj pije tą zwykłą czarną herbatę. A w moim sklepie aż się roi od różnych gatunków herbat. Dlatego też z miłą chęcią im doradzam co powinni kupić. Mam też takie herbaty, które poprawiają nastrój. Właściwości tych herbat są naprawdę doskonałe. Muszę powiedzieć, że próbowałam wszystkich herbat jakie mam w swoim sklepie. Zawsze jak sprowadzam herbaty z różnych zakątków świata to zawsze biorę o jedno opakowanie więcej. Po prostu dla siebie. Klienci chcieli by kupić kilka herbat różnych gatunkowo, ale zawsze się obawiają, że jak wezmą daną herbatę to może się okazać, że nie będzie im smakować. Dlatego też mogą oni u mnie wypić za darmo herbatę z danego gatunku. Tak jak w perfumach możemy spotkać testery, tak u mnie można napić się herbaty tak by poznać jej smak.

Moja sprzedaż herbat idzie mi całkiem nieźle. Muszę przyznać, że na samym początku nie byłam taka pewna tego interesu. Ale teraz wiem, że dobrze zrobiłam. Ludzie z miłą chęcią kupują herbaty i to nie tylko te owocowe czy zwykłe, ale też inne gatunkowo. U mnie mają zapewniony dość spory wybór, więc nic dziwnego, że mam coraz więcej klientów. W dodatku wiedzą oni, że mogą spróbować herbaty zanim ją kupią. to był mój dobry pomysł, gdyż jak ktoś kupiłby herbatę, która mu nie zasmakowała, to mógłby później do mnie nie wrócić. A tak znając smak kupi herbatę i potem przyjdzie na kolejne zakupy.