Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Suknia korygująca mankamenty figury - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Suknia korygująca mankamenty figury

 

Większość z pań ma swojej figurze wiele do zarzucenia. To dlatego powstaje wiele ciekawych modeli ubrań, które korygują kształty, które nam nie odpowiadają. Takie sukienki powstały z myślą o paniach o różnych kształtach. Nie brakuje również propozycji dla puszystych kobiet. Tak naprawdę dobra sukienka korygująca potrafi zdziałać cuda i odjąć nieco kilogramów, co w przypadku pań plus size jest niezwykle pożądane. Jednak pamiętajmy o tym, że każda figura jest inna i każda z pań potrzebuje nieco innego modelu.

Sukienka, która wyszczupli

modelujące sukienki wizytowe dla puszystychWiele kobiet, które mają nieco za dużo kilogramów chcą, aby ich kreacja w wyjątkowy dzień była dobrana tak, aby ukrywała wszelkie mankamenty. Kobiety wstydzą się wystającego brzucha, czy boczków, a więc chcą wybrać taką suknię, która je ukryje. Tak naprawdę modeli jest naprawdę sporo, a wybór odpowiedniego będzie zależał głównie od typu figury. Nieco inne modele dobiera się dla kobiet wysokich, a inne dla niskich. Oczywiście dużo zależy również od tego, którą część ciała chcemy zamaskować. Nieco inny krój sukienki wybierzemy w momencie, gdy chcemy ukryć zbyt duży tyłek, a inny gdy chcemy optycznie wyszczuplić zbyt duży, nieatrakcyjny brzuch. Tak naprawdę dobrym pomysłem będzie również zlecenie krawcowej uszycia sukienki na miarę. Modelujące sukienki wizytowe dla puszystych tak czy siak mogą wymagać poprawek, za które będziemy musiały dodatkowo zapłacić. Tak naprawdę zdarza się, że za suknię na wymiar zapłacimy nieco mniej niż za sukienkę zakupioną w specjalnym sklepie z ubraniami dla puszystych. To dlatego warto jest rozważyć tę opcję i się na nią zdecydować. Dobra krawcowa z całą pewnością podpowie nam, jaką suknię powinnyśmy wybrać. Pomoże również dobrać odpowiedni kolor, czy materiał, z którego będzie ona wykonana. Tak naprawdę rodzaj materiału ma naprawdę duże znaczenie jeśli chodzi o modelowanie sylwetki. Nieodpowiedni, śliski materiał może sprawiać, że kobieta będzie wyglądała nieatrakcyjnie. Taki materiał może dodać jej nie tylko kilogramów, ale także i lat.

Tak naprawdę wybór odpowiedniej sukienki wizytowej dla osoby puszystej nie powinien być dziełem przypadku. Niestety puszyste panie bardzo często nie są świadome tego, że powinny one dobierać konkretne modele, a nie decydować się na pierwszą lepszą sukienkę zaproponowaną przez sprzedawcę. Warto za to wybrać się do sklepu z ubraniami dla puszystych i zdecydować się na ciekawy model, który będzie dostosowany do naszej figury i odpowiednio ją wymodeluje, co sprawi, że będziemy wyglądać pięknie.