Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Swoim klientom rozdaje nowoczesne kalendarze - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Swoim klientom rozdaje nowoczesne kalendarze

W prowadzeniu własnej firmy najważniejsze jest pozyskiwanie nowych klientów. To od przyrostu nowych klientów najczęściej zależy być albo nie być firmy. Wiem co piszę, bo swoją firmę prowadzę już od dekady. I chociaż moja firma jest naprawdę niewielka to jednak utrzymuje się na rynku już ponad dziesięć lat. Każdego dnia szukam sposobu na pozyskiwanie nowych klientów, ale nigdy nie zapominam o tych klientach, których już mam. Swoim obecnym klientom rozdaje różne drobne, ale zawsze przydatne upominki.

Kalendarz klientom wręczam osobiście

kalendarze bydgoszczMoże napiszę najpierw co takiego robię i czym się zajmuję. Prowadzę duży punkt ksero i usług poligraficznych zlokalizowany w centrum miasta. Moja firma pod względem przychodów jest mała, ale sam punkt usługowy zajmuje całkiem sporą powierzchnię. Moja firma nie tylko świadczy usługi kserograficzne, ale jest w stanie przygotować dla klienta każdy zamówiony przez niego artykuł reklamowy. Dzięki bardzo szerokiej ofercie tak długo utrzymuję się na rynku ze swoją ofertą. Wracając jednak do rozdawania klientom upominków i pozyskiwania nowych klientów to każdy kupujący u mnie klient dostaje ode mnie kalendarz trójdzielny. Przy czym taką akcję prowadzę jedynie w styczniu – to oczywiście z prostej przyczyny. Kalendarze trójdzielne są bardzo praktyczne, a ja właśnie takie kalendarze Bydgoszcz produkuję samodzielnie na zakupionej specjalnie w tym celu maszynie poligraficznej. I to jest mój sposób na utrzymanie obecnych klientów. Pozyskiwaniem nowych też zajmuję się osobiście. Działam jednak bardzo regionalnie i lokalnie. Odwiedzam osobiście najbliższe uczelnie i zapraszam do współpracy wszystkich, którzy na uczelni się uczą lub pracują. Dzięki temu mam sporo klientów zarówno indywidualnych jak i firmowych. Chodzi przecież o to, że studenci bardzo często już są albo za chwilę będą przedsiębiorcami. Dlatego to jest moja grupa docelowa – jeśli chodzi o poszukiwanie nowych klientów. A dzisiaj naprawdę trzeba się postarać o nowego klienta czasem nawet bardziej niż o utrzymanie obecnych.

Moi klienci przyzwyczaili się do tego, że dostają ode mnie eleganckie i nowoczesne kalendarze. Zawsze w styczniu mam najwięcej klientów, bo wtedy właśnie rozdaje im takie skromne upominki. Wiadomo, że takie kalendarze zostają bardzo często nie wyprzedane. A jak się do końca roku nie sprzedadzą to w styczniu już nie znajdą nabywcy. Dlatego właśnie mogę je klientom rozdawać za darmo. Myślę, że każdy klient jest bardzo zadowolony, kiedy osobiście wręczam mu taki skromny upominek.