Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Szczoteczka soniczna Smilesonic Go na co dzień - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Szczoteczka soniczna Smilesonic Go na co dzień

Jak najlepiej umyć zęby? Korzystając ze sprzętów, które to ułatwią. Technika oczyszczania jamy ustnej jest bardzo ważna, jednak wiele osób stale popełnia błędy, zwłaszcza gdy do mycia używa szczoteczki manualnej. Z tego właśnie względu z pomocą przychodzą nowoczesne technologie i urządzenia, dzięki którym dbanie o higienę całej jamy ustnej jest nie tylko skuteczne, ale również bezproblemowe.

Zalety szczoteczki sonicznej Smilesonic Go

szczoteczka soniczna smilesonic goCoraz częściej polecane są przez stomatologów szczoteczki soniczne. O ich zaletach trzeba napisać przede wszystkim to, że myją zęby z o wiele większą dokładnością niż szczoteczki tradycyjne. Dzięki temu, że posiadają główki wykonujące ruchy, są w stanie skutecznie myć zęby, przestrzenie międzyzębowe, a nawet te miejsca, do których jest utrudniony dostęp. Ruchy soniczne pozwalają również na takie czyszczenie zębów, które usuwa zanieczyszczenia oraz likwiduje osad. Takimi cechami charakteryzuje się również szczoteczka soniczna Smilesonic Go. Wykonuje ona 96 tysięcy drgań sonicznych, w związku z czym jest w stanie dokładnie zadbać o higienę swojego użytkownika. Liczba ruchów wykonywanych przez urządzenie ma znaczenie, dlatego w zależności od potrzeb, można wybrać jeden z trzech trybów pracy. Każdy z nich generuje inną liczbę ruchów, od których zależy rodzaj uzyskiwanego rezultatu. Tryb „Clean” służy do codziennego mycia zębów, standardowego i typowego. Tryb „White” pozwala używać szczoteczki do wybielania płytki nazębnej – jego działanie jest intensywne, ale jednocześnie eliminuje problem krwawiących dziąseł. Ostatni z trybów to tryb „Sensitive”, przeznaczony dla osób mających problemy z wrażliwością zębów. W trybie tym szczoteczka pracuje delikatnie, ale jednocześnie skutecznie myje. Aby zwiększyć efektywność działania Smilesonic Go, można również wybrać odpowiednią do swoich potrzeb końcówkę. Tych również jest kilka, a każda przeznaczona do rozwiązywania innych problemów z higieną zębów. Są to DailyClean, ShinyWhite, SensiTouch oraz OrthoClean, a każda z nich ma funkcjonalność i znaczenie. W zależności od zapotrzebowania można wybierać pomiędzy końcówkami łagodnie oczyszczającymi, wybielającymi albo posiadającymi specjalne przeznaczenie.

Grono osób, którym poleca się korzystanie ze szczoteczki Smilesonic Go, jest naprawdę spore. Używać jej mogą również dzieci, szczególnie gdy będą korzystały z łagodnego trybu szczotkowania przeznaczonego dla osób cierpiących na nadwrażliwość. Każdy może przekonać się o tym, że elektryczne urządzenia pozwalają komfortowo dbać o piękny uśmiech i zdrowe uzębienie.