Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Szkolenie z aranżacji wnętrz było ciekawe - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Szkolenie z aranżacji wnętrz było ciekawe

Jakiś czas temu zapisałam się na kurs. Zawsze interesowałam się aranżacją wnętrz. Podobały mi się te tematy i chciałam się w tym rozwijać. Nie sądziłam, że to kiedyś będzie mój zawód ale bardzo cieszyłam się, że tak potoczyło się moje życie. Kurs był organizowany w urzędzie pracy można się było na niego indywidualnie zapisać i opłacić go lub było się na niego kierowanym bezpośrednio przez urząd pracy jeśli dana osoba była w nim zarejestrowana. Wówczas nie trzeba było ponosić żadnych kosztów. Ja pracowałam w sklepie spożywczym więc musiałam sama zapłacić za ten kurs.

Aranżacja wnętrz jest bardzo ciekawa

aranżacja wnętrz toruńInformację o nim znalazłam w gazecie lokalnej zupełnie przez przypadek. Lubiłam oglądać programy o urządzaniu wnętrz i sporo czytałam w tym kierunku. Zdecydowałam się w siebie zainwestować. Koszt był spory ale wiedziałam, ze chciałabym w tym pracować więc taki kurs będzie dla mnie pierwszym krokiem żeby coś w tym kierunku zadziałać. Ucieszyłam się, że były jeszcze miejsca i udało mi się na niego dostać. Szkolenie prowadzone było przez znanych i cenionych architektów wnętrz. Uczyli nas jak prawidłowo powinno się aranżować wnętrza. Na co zwracać szczególną uwagę. Jak rozmawiać z potencjalnymi klientami, którzy będą zainteresowani aranżacją swoich wnętrz. Wiem, że trzeba słuchać klientów ale także nie można się bać przedstawiać swoich poglądów i dawać swoich propozycji. Zajęcia były bardzo ciekawe. Spor się dzięki nim nauczyłam. Najbardziej podobały mi się zajęcia praktyczne, których było dużo i można na nich było sporo ćwiczyć. Aranżacja wnętrz toruń nie jest jeszcze taka znana w naszym mieście i nie ma dużo specjalistów w tej branży. To daje mi szanse na rozwój. Robiłam wszystko żeby założyć swoją firmę i uwolnić się od pracy w sklepie, która nie dawała mi satysfakcji. Przez pewien czas pracowałam na dwóch etatach ale z czasem postanowiłam poświęcić się tylko aranżacji wnętrz.

Okazało się to strzałem w dziesiątkę. Z dnia na dzień miałam coraz więcej klientów. Moja praca dawała mi poza satysfakcją coraz więcej pieniędzy i dzięki temu mogłam zainwestować więcej w reklamę. Reklama w tej branży jest bardzo ważna. Klienci muszą wiedzieć, że jest ktoś taki jak ja. Muszą mieć świadomość, że chętnie zajmę się ich wnętrzami i przygotuję ciekawą aranżację, która spełni ich oczekiwania. Przyznam szczerze, że nie sądziłam że tak potoczy się moje życie ale bardzo cieszę się, że tak się stało. Jestem szczęśliwa, że zaryzykowałam i dobrze sobie radzę prowadząc swoją firmę.