Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Tapicerowany narożnik z możliwością spania - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Tapicerowany narożnik z możliwością spania

Chciałem urządzić swoje mieszkanie tak, aby jego wystrój był oryginalny oraz nowoczesny. Lubię niebanalne wnętrza, które mają swój urok, ponieważ ciekawe otoczenie ma dobry wpływ na mój nastrój. Bardzo ważne więc było dla mnie to, aby wszystkie pomieszczenia mojego lokum wyglądały zachwycająco. Poświęciłem więc trochę czasu na znalezienie odpowiednich elementów, które składają się na wystrój poszczególnych pokojów. Całość wygląda bardzo ciekawie, z czego jestem zadowolony. Najbardziej podoba mi się mój nowy salon.

Zalety narożników z funkcją spania

narożnik tapicerowany z funkcją spaniaMoje nowe mieszkanie nie jest zbyt duże, dlatego starałem się wybierać odpowiednie elementy do poszczególnych pomieszczeń, aby były one jak najbardziej praktyczne oraz ergonomiczne. Postanowiłem połączyć funkcjonalności kilku pomieszczeń w jednym, dlatego jeden pokój służy mi za kuchnię oraz jadalnię, zaś drugi jest salonem połączonym z pokojem gościnnym. Na co dzień jest to dla mnie bardzo wygodne miejsce do relaksu, jednak doskonale sprawdza się również w sytuacji, kiedy chce ktoś zostać u mnie na noc. Mogę wtedy zapewnić tej osobie wygodne miejsce do snu, ponieważ w moim salonie znalazł się narożnik tapicerowany z funkcją spania. Wybrałem taki mebel, ponieważ przez swój charakterystyczny kształt pozwolił mi na bardzo dobre wykorzystanie miejsca. Ustawiłem go, tak jak nazwa sugeruje, w rogu pomieszczenia, dzięki czemu obok niego oraz za nim nie powstały żadne puste przestrzenie, które trudno jest mądrze zagospodarować. Bardzo się cieszę, że zdecydowałem się na taki mebel, ponieważ łączy on w sobie dwie cechy, które były dla mnie istotne – piękną estetykę oraz praktyczność. W moim salonie dominuje dosyć jasna kolorystyka, ponieważ taka kojarzy się się z nowoczesnymi, minimalistycznymi wnętrzami. Dzięki temu pokój wydaje się być bardziej przestronny. Potrzebowałem jednak czegoś, co przełamie jednolitą kolorystykę. Wybór mój padł właśnie na narożnik, który ma bardzo ładny, ciemnoszary kolor, który jest dosyć uniwersalny, dzięki czemu doskonale pasuje do wielu elementów.

Narożnik jest najważniejszym meblem w moim salonie. To na nim każdego dnia odpoczywam po pracy, na przykład czytając książkę. W weekendy gram w gry na konsoli, a wygodny mebel pozwala mi się przy tym wygodnie rozsiąść. Bardzo istotną jego funkcjonalnością jest to, że można go przekształcić w bardzo wygodne miejsce do spania. Niezwykle to doceniam, ponieważ moje mieszkanie nie jest zbyt duże, ale czasami chciałbym móc kogoś przenocować u siebie, zapewniając wygodę.