Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Tegorocznego sylwestra spędzimy w Zakopanem - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Tegorocznego sylwestra spędzimy w Zakopanem

Odkąd poznaliśmy się z moją żoną to każdego sylwestra spędzamy w swoim domu. Raz tylko byliśmy na przyjęciu u naszej rodziny, ale wiekowo trochę nie pasowaliśmy do całego towarzystwa. Odkąd urodził się nasz synek to każdego sylwestra spędzamy tylko i wyłącznie w domu, bo nie chcieliśmy go zostawiać z rodzicami. Po prostu wolimy świętować razem. I w tym roku właśnie będziemy świętować Nowy Rok całą naszą trójką poza domem, bo wybieramy się na długi weekend do Zakopanego. Już nie możemy się doczekać świętowania na Krupówkach.

Sylwester w Zakopanym na pewno będzie udany

bystra woda zakopaneJuż dawno nie byliśmy nigdzie poza domem, a ostatni raz pojechaliśmy gdzieś w zeszłym roku na wakacje. W tym roku wakacyjne plany musieliśmy odwołać ze względu na koronawirusa i ogłoszoną pandemię. Zatem nasz wyjazd do Zakopanego na sylwestra będzie pierwszą wyprawą poza nasz dom od prawie dwóch lat. W każdym razie nie zdawaliśmy sobie sprawy z tego jak trudno jest zarezerwować noclegi na ten długi weekend. Na szczęście udało nam się znaleźć apartamenty Bystra Woda Zakopane, w których zarezerwowaliśmy dosłownie ostatni wolny apartament. Bardzo się cieszę, że udało nam się wynająć naprawdę luksusowe noclegi. Ten ostatni apartament, który zarezerwowaliśmy okazał się być po prostu najbardziej luksusowym i największym z wszystkich, które były tam do wynajęcia. Nam to jednak zupełnie nie przeszkadzało, bo postanowiliśmy, że nie będziemy na tym sylwestrowym wyjeździe w ogóle oszczędzać. W wynajętym przez nas luksusowym apartamencie będzie chyba największy telewizor jaki tylko można spotkać w takim obiekcie. Zwróciłem na to uwagę, bo zamierzamy z sykiem wziąć konsolę i spędzić trochę czasu przed szklanym ekranem. Do naszej dyspozycji będzie też w pełni wyposażona kuchnia, a do apartamentu przylega ogromny taras usytuowany na dachu całego budynku. Na pewno z niego też skorzystamy, chociaż w środku zimy pewnie długo tam nie wytrzymamy. Już nie możemy się doczekać naszego wspólnego wyjazdu. Odliczamy dni do końca roku jak nigdy wcześniej.

Im bliżej do sylwestra tym większą mamy energię do działania, bo wiemy, że całą rodziną wypoczniemy w naprawdę luksusowym apartamencie Bystra Woda, który zarezerwowaliśmy dosłownie na ostatnią chwilę. Rezerwacji dokonywaliśmy w sierpniu i praktycznie większość noclegów w Zakopanem była już zajęta. Wybraliśmy więc największy i najdroższy apartament z możliwych. W środku czekają na nas komfortowo urządzone pomieszczenia i ogromny telewizor o przekątnej na siedemdziesiąt cali.