Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Trzew, mieszkania w sprzedaży - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Trzew, mieszkania w sprzedaży

Jako, że ostatnimi czasy stanęłam przed całkiem nową sytuacją życiową, postanowiłam napisać mini trochę poradnik, trochę przewodnik po najnowszym rynku nieruchomości w Polsce. Otóż, tak miałam zakupić nowe mieszkanie do czego zmusiła mnie zmiana pracy. Pracę dostała w całkowicie inne części Polsce. Można powiedzieć, iż odesłano mnie z jednego krańca naszego kraju, wprost do drugiego. Wszak pochodzę i mieszkam nieprzerwanie od samego urodzenia w województwie małopolskich, dokładniej – w górskim Zakopanym, a przeprowadzić miałam się aż do odległego, choć nie do końca morskiego województwa pomorskiego. Miasto Tczew miało stać się moim nowym domem.

Jak wyglądały moje poszukiwania mieszkanie na sprzedaż

mieszkanie na sprzedaż w tczewie z ogródkiemWstęp pokrótce przedstawiał moją sytuację życiową – moja praca przenosi się z Zakopanego do Tczewa, a ja razem z nią. Będzie to na pewno pełna wrażeń, wielka, odległa przeprowadzka. Z powodu właśnie ogromnej odległości wszystko musiało zostać szczelnie dopięte na ostatni guzik. Cały proces poszukiwania mieszkania na sprzedaż, rezerwacji, wszystkich formalności miały odbyć się z wiadomych względów na odległość, w trybie zdalnym. Było kilka bardzo ważnych elementów, którymi chciałam się kierować w trakcie wyszukiwania. Miało to być mieszkanie, miało znajdować się w mieście Tczew, stosunkowo blisko do centrum i co najważniejsze zależało mi na mieszkaniu tylko i wyłącznie z ogródkiem. Ponieważ miałam czterech czworonożnych kompanów – o moich czterech psach jest tutaj mowa rzecz jasna. Rynek nieruchomości w Tczewie rozwijał się bardzo dobrze – tego dowiedziałam się na początku moich poszukiwań. Jednakże, biorą pod uwagę mieszkanie z rynku pierwotnego, moje wymagania co do własnego ogródka były nikłe. Developerzy i owszem budując nowe budynki, często oferują w sprzedaży mieszkania na parterze z ogrodem, jednakże jest ich stosunkowo mało i wiadomo – rozchodzą się jak świeże bułeczki. Dlatego też na początku celowałam w mieszkania w kamienicach, ogólnie rynek nieruchomości wtórny. Najlepszym moim posunięciem było wyszukanie w sieci najbardziej popularnej wyszukiwarki internetowej obsługującej rynek nieruchomości. Tam bez zastanowienie wpisałam frazę – mieszkanie na sprzedaż w tczewie z ogródkiem – i udało się.

Bardzo szybko, było to zaledwie piąte czy szóste trafienie poczynione przez użytą przeze mnie wyszukiwarkę internetową. Mieszkanie oferowane na sprzedaż na owym ogłoszeniu, było dla mnie wprost idealne. Centrum Tczewa, nowe budownictwo, bardzo duży własny ogród i co więcej osiedle posiadało wewnętrzne dziedzińce do użytku dla mieszkańców – czyli raj dla moich psów.