Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Turystyczne rowery Kross - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Turystyczne rowery Kross

 

Rynek najprostszych rowerów turystycznych jest bardzo nasycony. Wielu producentów oferuje swoje produkty w tej kategorii wiedząc, że rynek przyjmie większość z nich. Niestety wiele z tych rowerów to raczej słabe budżetowe wersje, które nie nadają się do długotrwałej eksploatacji. Ich niska cena jest wprawdzie kusząca, ale tak naprawdę użytkowanie tego typu sprzętu nie przynosi większej satysfakcji.

Turystyczne Krossy Trans 1.0

turystyczny kross trans 1.0Dużo lepiej jest poszukać rozwiązań oferowanych przez sprawdzone na rynku marki rowerowe, które dzięki swojemu doświadczeniu są w stanie zaoferować zawsze rowery wysokiej jakości. Oczywiście próżno szukać wśród nich rowerów za kilkaset złotych i trzeba raczej przygotować większy budżet, ale jakość tych maszyn zwróci się nam z nawiązką. Najpopularniejszy polski producent rowerów, firma Kross, ma w swoim portfolio do zaoferowania rower turystyczny Kross Trans 1.0, który miał być stworzony jako przystępna cenowo wersja dla amatorów jazdy na rowerze. Jest to jeden z najtańszych tego typu rowerów Krossa, gdyż możemy go nabyć już w cenie nieco powyżej tysiąca złotych, co przy innych rowerach tej marki jest bardzo niską ceną, jednak już na pierwszy rzut oka widać, że ma on sporo do zaoferowania rowerzystom, którzy będą z niego korzystali. Jest to typowy rower turystyczny oparty na stalowej ramie. Próżno szukać tutaj jakichś nowoczesnych rozwiązań, jednak posiada wszystko to co rower turystyczny mieć powinien i każdy element jest wykonany w przyzwoitej jakości. Nie znajdziemy tutaj oczywiście hydraulicznych hamulców tarczowych, czy też amortyzacji siodełka, jednak podstawowe elementy jakie każdy chciałby mieć w rowerze występują. Rower posiada bagażnik, wyprofilowaną kierownicę i przerzutki do zmiany biegów, dzięki czemu sprawdzi się na różnym podłożu i przy różnym nachyleniu terenu. Dodatkowo posiada także lampy przednią i tylną na wypadek konieczności jazdy w nocy lub przy złej pogodzie. Jak na prawdziwy rower turystyczny przystało posiada również amortyzowany widelec, który skutecznie niweluje nierówności terenu i sprawia, że jazda jest komfortowa.

Rower można dostać w jednym z punktów rozległej sieci dilerskiej marki Kross, znajdujących się w całej Polsce. Dodam, że występuje zarówno męska jak i damska wersja roweru. W tej drugiej rama jest dostosowana do damskiego stylu jazdy, czyli jest mocno opuszczona w środku. Ta wersja również prezentuje się bardzo estetycznie i prowadzi się ją tak samo przyjemnie jak w wersji męskiej tego roweru turystycznego.