Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Tytan symbolem trwałości związku - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Tytan symbolem trwałości związku

Błyskotki od zawsze przyciągają uwagę człowieka. Każdy bowiem chce posiadać jakiś element biżuteryjny, którym może się pochwalić. Kobiety otaczają się drogimi pierścionkami, bransoletkami i kolczykami. Mężczyźni nierzadko decydują się na łańcuszki, pierścienie oraz skórzane bransoletki z biżuteryjnymi elementami. Sklepy internetowe i stacjonarne oferują ich bardzo duży wybór, przez co pudełka na biżuterię szybko zapełniają się przedmiotami, które po pewnym czasie już nie zostają założone. Istnieje jednak jeden rodzaj biżuterii, który jest obecny ze swoim właścicielem całe życie.

Zalety trwałych i klasycznych obrączek ślubnych

piękne tytanowe obrączkiJest jeden taki dzień na który często czeka się całe życie. Jest nim niewątpliwie dzień ślubu. Pamiątkę z tego najpiękniejszego dnia, w którym dwoje ludzi przysięga sobie miłość i wierność, stanowią obrączki ślubne. Przypominają o złożonej przysiędze i o uczuciu jakie łączy małżonków. Dlatego też, wybór odpowiednich obrączek ślubnych to nie lada wyzwanie. Muszą one odzwierciedlać trwałość i nierozerwalność związku. Metalem, który reprezentuje te cechy jest niewątpliwie tytan. Ten metal jest niezwykle twardy. Nie ulega łatwo żadnym odkształceniom i przetarciom. Nic nie jest w stanie go zarysować. Jest zdecydowanie twardszy niż stal. Posiada również unikatowy grafitowy kolor. Takie połączenie szarości i tajemniczego grafitu idealnie nadaje się na piękne tytanowe obrączki. Nierzadko projektanci ozdabiają je kamieniami szlachetnymi, które w tak surowym i prostym stylu obrączki są bardzo wyeksponowane. Ich blask jest widoczny z daleka. Niewątpliwą zaletą obrączek tytanowych jest również ich prosta i klasyczna forma. Projektanci oferują różne rodzaje szlifów i cięć. Są one jednak zazwyczaj proste i klasycznie, nie odbiegające od geometrycznych kształtów. Jest to związane z trudną obróbką tak twardego metalu jakim jest tytan. To dodaje jednak obrączkom tytanowym stylu i szyku. Idealnie wpasowują się w inne style biżuterii, które nierzadko już znajdują się na palcach swoich właścicieli.

Każdy właściciel dużego składu biżuterii, który nie jest noszony, powinien poważnie zastanowić się przed wyborem kolejnego rodzaju jubilerskich ozdób. Do tych najbardziej przemyślanych wyborów powinien należeć wybór obrączek ślubnych. To one bowiem będą ze swoimi właścicielami przez resztę życia. Obrączki, które najbardziej odzwierciedlają stabilny i trwały związek są wykonane z tytanu. Metal jest tak twardy, że nic nie jest w stanie go rozłupać, ani uszkodzić.