Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Uniwersalne tablice magnetyczne - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Uniwersalne tablice magnetyczne

 

W ubiegłym miesiącu w końcu dostałam awans. Strasznie długo na niego czekałam i już byłam mocno zniecierpliwiona. Rozmawiałam z moim przełożonym wiele razy o tym, że chyba jest już najwyższa pora na to, żeby mnie awansować, on oczywiście za każdym razem zgadzał się z moimi argumentami i nic więcej z tego nie wynikało. Powoli więc zaczęłam rozglądać się za nową pracą, bo już miałam dość tego staniu zawieszenia, a naprawdę uważałam, że zasługuję na więcej. Mogłam pochwalić się doskonałymi wynikami pracy, więc moje oczekiwania nie były bezpodstawne.

Wybór odpowiedniej tablicy magnetycznej

tablice magnetyczne w ramieW końcu jednak doczekałam się i awansowałam na kierownika działu. Dostałam swoje biuro, które obecnie zaczęłam urządzać. Oczywiście biurko, krzesło i szafki już tam się znajdują, jest to bowiem wyposażenie standardowe, jednak chciałam trochę jeszcze sobie umilić swój pokój i dostosować go do swoich potrzeb. Oczywiście od razu kupiłam i przyniosłam do swojego biura dwa piękne kwiatki (wybrałam takie, których nie trzeba zbyt często podlewać, bo zapominam o tym). Przyniosłam też zdjęcie całej swojej rodziny i umieściłam na moim biurku tak, aby mogła mieć je w zasięgu wzroku. Postanowiłam też zamówić dla siebie tablicę magnetyczną. Myślę, że taka tablica mi się przyda dla mnie samej, kiedy będę chciała zapisać sobie jakieś ważne rzeczy. Będzie również przydatna w sytuacji, kiedy będę u siebie w biurze organizować jakieś spotkanie, tablica pomoże mi lepiej sformułować myśli swoje i uczestników spotkania oraz podsumować najważniejsze punkty. Dostałam od dziewczyn z recepcji katalog z artykułami biurowymi, które możemy zamówić w obsługującej nas firmie i znalazłam bardzo ciekawe tablice magnetyczne w ramie. Zastanawiam się jeszcze tylko nad rozmiarem tablicy, czy lepiej sprawdzi się większa, czy mniejsza tablica. Skłaniam się jednak ku zakupowi tablicy większej, myślę, że będzie ona bardziej przydatna. Tablic jest nie tylko magnetyczna, ale też suchościeralna i dostępna w komplecie z gąbką i markerami. Myślę, że będzie idealna.

Doskonałym rozwiązaniem zarówno do biura, jak i do biura w domu są tablice magnetyczne, które mogą pełnić  bardzo wiele różnych zadań. Są bardzo uniwersalne, można ich używać dla przypomnienia o ważnych sprawach, czy zdaniach, mogą pełnić funkcję ozdobną, ale mogą również doskonale służyć podczas spotkań, jako  miejsce, gdzie zapisywane są najważniejsze punkty podniesione na spotkaniu. Na pewno warto jest zakupić takie tablice przynajmniej do sal konferencyjnych.