Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Ustalanie wartości hotelu - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Ustalanie wartości hotelu

Inwestycje w nieruchomości są dzisiaj czymś naturalnym, lecz oprócz zwykłych lokali użytkowych czy też mieszkań, bardzo dużo osób myśli o inwestycji w hotele. Jest to jedna z większych inwestycji w dziale nieruchomości, bo jak się okazuje kupując hotel musimy zainwestować w niego czasami nawet kilka milionów, więc każdy podchodzi do takich inwestycji z dużą doza ostrożności.

Wycena hotelu przez rzeczoznawce

profesjonalna wycena hoteliNim w ogóle będziemy podchodzić do naszych inwestycji w temacie hoteli, to każdy sprawdzony inwestor przed przystąpieniem do negocjacji ceny, zawsze korzysta z usług rzeczoznawcy. Dzięki temu mamy na papierze mniej więc określony stan tego budynku i wtedy wiemy jak należy negocjować cenę. Dzięki temu, że profesjonalna wycena hoteli jest szeroko dostępna na ryku, to każda osoba która chce kupić hotel korzysta z usług czasami nawet więcej niż jednego rzeczoznawcy. Wtedy mamy obraz i możemy wyciągnąć sobie średnią z tych wartości, przez co będziemy mieli jeszcze bardziej dokładną wiedzę. Jak wiadomo osoba która sprzedaje, chce sprzedać taki hotel z jak największym zyskiem, a osoba kupująca chce zaoszczędzić jak najwięcej pieniędzy. Dlatego też negocjacje w sprawie kupna hotelu czasami trwają po kilka miesięcy, bo każda ze stron chce wyjść na tym interesie jak najlepiej i często potrzebni są adwokaci i inne osobo, które zajmują się całą papierkowa praca, żeby wszystko było zrobione jak należy. Na takim hotelu można w perspektywie czasu zarobić gigantyczne pieniądze, jednak najważniejsze w tym wszystkim jest dobry marketing, poprzez który można rozreklamować hotel. Oczywiście wszystko zależy take od standardu jaki panuje w takim hotelu i od ilości gwiazdek. Jeżeli nasz hotel ma minimum cztery gwiazdki, to bez problemu możemy zapraszać nawet gości zza granicy i organizować duże konwencje na kilka tysięcy osób. Wtedy taki hotel jest w stanie dać uczestnikom dużych wydarzeń jeszcze większe zniżki, a co za tym idzie więcej osób będzie w stanie przyjechać do naszego hotelu i miło spędzi w nim czas, bo trzeba zadbać także o takie atrakcje ja park wody czy też gabinety SPA.

Jak widać rynek inwestycji jest na prawdę bardzo wymagający i trzeba mieć bardzo dużą wiedzę, gdy chcemy podchodzić do takich inwestycji. Jednak dzięki odpowiednim osobom, jesteśmy w stanie wycenić to ile taki hotel jest na prawdę wart. Mając te wiedzę negocjacje przebiegają nieco sprawniej,b o każdy widzi rzeczywiście ile jest w stanie wyłożyć pieniędzy na taka inwestycję, a nie są to małe kwoty.