Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Ustka - lubiany ośrodek wypoczynkowy nad morzem - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Ustka – lubiany ośrodek wypoczynkowy nad morzem

Miasteczko znajdujące się w niedalekiej odległości od Słupska kusi turystów piaszczystymi plażami, tętniącymi życiem promenadami oraz zakątkami bez jarmarcznej infrastruktury turystycznej miejscowości. Zwłaszcza dla ostatniego aspektu warto odwiedzić ten nadmorski ośrodek wypoczynkowy. Nie wszędzie można wprost z portowego zgiełku przenieść się na piękny, zgodny z naturą szlak. Ponadto Ustka to także sanatorium, tak więc nie zamiera po sezonie, tylko cały czas prosperuje na najwyższych obrotach.

Spędź urlop w całorocznym ośrodku wypoczynkowym

nadmorski ośrodek wypoczynkowy w UstceKażdy, kto odwiedza Ustkę powinien pierwsze kroki skierować do portu i przywitać się z morzem, syrenką oraz cumującymi statkami. Dla małych dzieci szczególnie ciekawym miejscem jest część, w której stacjonują kutry rybackie, w której można podejrzeć przygotowania do wypłynięcia w morze. Spacer po portowym molo to także propozycja na wieczorny spacer. Do południa warto wybrać się na plażę, gdzie można zażywać kąpieli zarówno w morzu jak i słonecznych. Chociaż jedno popołudnie natomiast warto spędzić na statku. Jednostką, która zaprasza na kilkugodzinne rejsy jest interesująco wyglądający Dragon, który wieczorami zamienia się w potańcówkę. Najlepszą bazą wypadową, z której będzie rzut kamieniem do większości atrakcji jest nadmorski ośrodek wypoczynkowy w Ustce dający komfort pobytu wraz z wyżywieniem. Możliwość wyjścia z ośrodka z pełnym brzuchem i powrotu na obiad, bez konieczności ustalania gdzie tym razem szukać szczęścia to niebywały komfort. Natomiast korzystanie z ośrodka w murowanym budynku znacznie przewyższa pobyt w drewnianym domku. Mając komfortowe miejsce noclegowe można bez obaw wieczorem wyjść w jeszcze jedno, magiczne miejsce w okolicach Ustki. Orzechowska Wydma to szlak edukacyjny, na którym można doświadczyć uroków prawdziwej, nadmorskiej natury. Trzeba jednak uważać, gdzie urządza się postój, bo na szlaku są wyznaczone miejsca do zorganizowania przerwy i pikniku, który może być najlepszym wspomnieniem całego pobytu.

Stali bywalcy nadmorskich ośrodków wypoczynkowych w Ustce szczególnie cenią sobie możliwość spacerowania, co dodatkowo wspiera rekonwalescencje osób decydujących się na otwarty turnus w sanatoriach. W Ustce można podreperować zdrowie jeśli chodzi o układ oddechowy oraz choroby narządu ruchu. Dlatego szczególnie urlop w tym miejscu powinien podobać się emerytom, którzy doskonale znają urok dawnych ośrodków wypoczynkowych oraz potrzebują powolnych spacerów ze względu na schorzenia reumatologiczne.