Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Użyteczne nitonakrętki aluminiowe - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Użyteczne nitonakrętki aluminiowe

 

Razem z moim bratem Mariuszem prowadzimy własną firmę operującą w zakresie różnych stoczni. Jesteśmy firmą kontraktowo zajmującą się składaniem okrętów, które później wykorzystywane są na pełnym morzu. Oczywiście wiąże się to z ogromną odpowiedzialnością, gdyż wszelkie obiekty pływające muszą spełniać niesamowicie rygorystyczne wymogi jakości aby zapewniały bezpieczeństwo osobom wypływającym na morze na długie miesiące.

Wykorzystanie nitonakrętek aluminiowych wewnątrz okrętu

dobre nitonakrętki aluminioweWiele osób zajmujących się budową statków skupia przesadną uwagę na samej konstrukcji zewnętrznej kadłuba. Oczywiście jest to kwestia niezwykle ważna, jednak należy także skupić się na wnętrzu co bardzo często jest pomijane. Jest to jednak miejsce w którym marynarze spędzają wiele miesięcy swojego życia, dlatego też powinno być solidnie wykonane, tak aby nie było konieczne uważanie na każdy swój krok. Jednym z naszych ulubionych rozwiązań są dobre nitonakrętki aluminiowe, które są świetnym sposobem łączenia wszelkich elementów konstrukcyjnych statku po stronie wewnętrznej. Przede wszystkim składa się on tam z wielu, cienkich, metalowych ścian które należy w jakiś sposób połączyć. Najczęściej są one zbyt cienkie by wykonywać w ich otworach gwintowanie, co byłoby nieopłacalne i po prostu niewygodne. Nitonakrętki najczęściej stosuje się właśnie w sytuacjach, gdy konieczne jest przymocowanie do siebie elementów, a nie jest w nich wykonane gwintowanie. Podczas nitowania, taka nitonakrętka sama się zamyka, dokładnie blokując otwór. Następnie możliwe jest wkręcenie w nią śruby o określonej średnicy. Wszystko oczywiście należy dopasować do właściwych warunków. Wiąże się to z przygotowaniem odpowiedniego otworu w którym zmieści się nitonakrętka o właściwej wytrzymałości. Następnie należy nią tam umieścić i wykorzystać śrubę będącą w stanie utrzymać elementy łączone bez powodowania żadnego zagrożenia. Pokazuje to jak bardzo użyteczne są nitonakrętki, które też tak często wykorzystujemy. Jest to rozwiązanie niesamowicie praktyczne i właściwie nie do zastąpienia. Przede wszystkim tego typu mocowanie jest bardzo niedrogie jak na swoją solidność i funkcjonalność, co jest jego ogromną zaletą.

Masowe wykorzystanie nitonakrętek nie wpływa więc jakoś negatywnie na budżet naszej firmy, dlatego też nie mamy żadnego problemu z ciągłym korzystaniem z nich. Przede wszystkim umożliwiają nam one tworzenie niesamowicie skutecznych połączeń, dlatego też uważamy je za kompletnie niezastąpione w naszej dziedzinie, gdzie jakość odgrywa bardzo ważną rolę i ma duży wpływ na efekt końcowy.