Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Waga zawiesi transportowych w firmie logistycznej - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Waga zawiesi transportowych w firmie logistycznej

Zaczęłam pracę w firmie logistycznej jeszcze w trakcie studiów. Początkowo było mi trudno pogodzić oba te zajęcia, ale koniec końców jakoś się dostosowałam. Chciałam jak najszybciej zdobyć doświadczenie zawodowe, aby mieć łatwiej w przyszłości. Poza tym miałam dodatkowe źródło pieniędzy oprócz stypendium naukowego. Zlecałam zadania, transporty, zamawiałam potrzebne w pracy narzędzia – słowem, byłam kimś w rodzaju koordynatora. Wiele nauczyłam się pracując w tamtym miejscu, dlatego zawsze byłam wdzięczna za oferowaną mi szansę.

Praca z zawiesiami transportowymi

zawiesia transportoweZawsze musiałam być pod telefonem, przed komputerem i w ogólnym kontakcie ze współpracownikami. Nigdy mi to nie przeszkadzało, ponieważ byłam i jestem osobą otwartą. Lubię otaczać się ludźmi, mieć wielu przyjaciół i być osobą ogólnie popularną. Wydawało mi się, że inni lubili ze mną rozmawiać i dzielić się spostrzeżeniami na temat firmy i nie tylko. Moim zadaniem było także dbanie o pełne i profesjonalne wyposażenie, które stanowiło niezbędny element prawidłowej pracy całego systemu. Pewnego dnia musiałam zamówić zawiesia transportowe. Po rozmowie z przełożonym okazało się, że sam już znalazł firmy zajmujące się dystrybucją zawiesi. Były one konieczne do bezpiecznego transportu ładunków wewnątrz ciężarówek. Szef podesłał mi kontakt, a ja zamówiłam zapas zawiesi transportowych. Współpraca z firmą sprzedającą nam zawiesia okazała się sprawna, a sam produkt solidny. Pracownicy zabezpieczający ładunki mówili, iż widać, że jest to najwyższej jakości produkt i że musieliśmy trochę zainwestować. Była to siatka pasów, która chroniła ładunek przed jakimkolwiek uszkodzeniem czy zarysowaniom. Było wiele rodzajów zawiesi, a ich typ determinowany był od wytrzymałości. Pomocne były także przy rozładunku. Chcieliśmy, aby jak najbardziej ułatwiały pracę naszych pracowników, dlatego szef znalazł takie, które polecane były ze względu na swoją jakość. Twierdził, że znalazł je dzięki opiniom w Internecie.

Praca koordynatora w firmie logistycznej wiąże się z dużą odpowiedzialnością. Nie miałam dużego doświadczenia w kupowaniu zawiesi transportowych, ale na szczęście miałam wyrozumiałego szefa, który pomógł mi i nauczył mnie ich specyfiki. Dzisiaj wiem wszystko o tym, czego potrzebuje moja firma i o typach stosowanych tutaj narzędzi wspomagających pracę. Wiem także, jak znaleźć dobre zawiesia i jak z nimi pracować – dzięki obserwacji nauczyłam się prawidłowego załadunku i rozładunku naszych ciężarówek. Być może kiedyś będę mogła w tym pomóc.