Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Wiosenne porządzi na magazynach i halach - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Wiosenne porządzi na magazynach i halach

Od kliku lat prowadzę niewielką firmę sprzątająca, która specjalizuje się w porządkowaniu różnego rodzaju hal i magazynów. Mamy taką możliwość, dzięki specjalnemu sprzętowi pozwalającemu wykonywać pracę na wysokości. Zajęcie to jest bardzo opłacalne, ponieważ firmy produkcyjne i magazyny najczęściej muszą wynajmować ekipy specjalizujące się w takich pracach, ze względu na brak uwapnień do prac na wysokości. 

Brudne konstrukcje i ich przywracanie do porządku

czyszczenie konstrukcjiW ostatnim czasie trafiło mi się kilka dużych zleceń, w których zadaniem moim i pracowników było czyszczenie konstrukcji na halach produkcyjnych. Każdy wie, jak takie budynki wyglądają. Zazwyczaj są one wysokie, wielkie i wypełnione mnóstwem maszyn. Poradzenie sobie z ich uporządkowaniem to zadanie wymagające specjalistycznego sprzętu oraz doświadczonego zespołu, który takie prace przeprowadzi szybko i dokładnie. Na szczęście ja takich ludzi posiadam w swoim zespole, każdy z nich posiada odpowiednie uprawnienia, dzięki czemu mogłem bez problemu przyjąć te duże zlecenia na czyszczenie konstrukcji. Zanim oczywiście się zdecydowałem się je przyjąć, musiałem najpierw sprawdzić stan konstrukcji, żeby nie zobowiązać się do rzeczy niemożliwych, którym jest na przykład doprowadzenie do czysta metalowych elementów, które nie były czyszczone przez ostatnie dwadzieścia lat. Obecnie na świecie, żyje wielu cwanych ludzi, którzy potrafią zawrzeć takie kruczki w umowie, żeby tylko nie zapłacić bo niby firma źle wykonała usługę. Na początku mojej kariery trafiły mi się takie dwie sytuacje, ale człowiek na błędach się uczy i teraz nie dam się wmanewrować w ustalenia, których moja firma nie może dokonać, a jedynie cudotwórca by coś w tym pomógł. Na szczęście zlecenia na czyszczenie konstrukcji, które otrzymaliśmy były od uczciwej osoby, która zdaje sobie sprawę jak taka praca wygląda, wie czego chce i potrafi to również przekazać. Oczywiście już na samym początku miałem powiedziane, że zostanie po całym procesie czyszczenia przeprowadzony audyt, ponieważ czystość konstrukcji wpisuje się w normy firmy i bez tego nie otrzymaliby jakiegoś certyfikatu. Nie wnikam w to, najważniejsze dla mnie było zlecenie i to ile mogę na nim zarobić, a także zapewnić pracę moim ludziom. 

Cieszę się, że istnieją na świecie firmy, które nie próbują kombinować, żeby jak najwięcej zaoszczędzić na niektórych usługach. Firma dla, której wykonywałem czyszczenie konstrukcji okazała się solidna i wypłacalna. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś skorzystają z moich usług. Ja ze swojej strony na pewno będę im przypominał o swoich usługach i wysyłał oferty.